Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 885 / 74 / 0

Mnie osobiście klony zbyt zamulaja i seduja, ale chyba taki jest ich profil dzialania
Ja naodpierdalalem na mixie bzd+alc więc przestrzegam. Może jestem pojebany, może ten mix we mnie to wyzwoli, nie wiem,natomiast nie polecam bo można sobie narobić przypalu w domu/pracy nawet mieć konsekwencje prawne.
  • 585 / 19 / 0

Wrzuciłem właśnie 12mg klona. Mam dość mocną tolerancję na benzo. Czego oczekiwać po takiej dawce?

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Policja podarowała wrocławskiemu szpitalowi pościel. Wcześniej był w niej przemycany haszysz z Azji

Funkcjonariusze z wrocławskiego CBŚP podarowali szpitalowi z ul. Borowskiej 3200 prześcieradeł. To w nich ukryte były wcześniej narkotyki, przemycane z Pakistanu i Chin. Przypłynęły do Polski statkiem w maju 2018 roku i leżały w policyjnych magazynach. Dziś - w czasie epidemii - mogą się przydać na przykład do uszycia z nich maseczek ochronnych.
  • 731 / 117 / 0

Zależy jak mocną. Są 2 opcje w zależności od wysokości tolerki: typowe uczucie jak przy terapeutycznej dawce i zerowej tolerce, albo zerwany film. Możliwa też była by 3 opcja - że nie poczujesz nic, ale raczej nawet przy bardzo wysokiej tolerancji tyle klonów smyrnąć powinno i choćby jakąś senność musiałbyś odczuć.
  • 885 / 74 / 0

klony mnie tak zamulaja.
Wzialem dziś rano 2mg przed pracą, do wenli i Pregaby i pije Juz 6 kawę i nie adal nie mogę nic robić.
Po robocie zarzuce druga dwójkę i piwo i spać.
Mam paczkę klonów i po czasie już nie widzę wgl rekreacji w nich.
  • 585 / 19 / 0

Ile maksymalnie mogę wziąć klona tak żeby mnie nie pojebało? Mam mocno rozwiniętą tolerancję. Ok 20.30 wziąłem 8mg i chuj, zero reakcji. Więc dorzuciłem 8mg chwilę temu, zobaczymy czy coś poczuję...
A coby było jakbym jeszcze setkę wódki przyswoił? Pojebie mnie? Bo już te 8mg wziąłem z 45 minut temu i chuj, lipa, trzeźwy jestem jak niemowlę...
  • 856 / 60 / 0

klon w ampolkach podany dozylnie ..klasa sama w sobie .. :*
  • 731 / 117 / 0

27 sierpnia 2019lufa9999 pisze:
Ile maksymalnie mogę wziąć klona tak żeby mnie nie pojebało? Mam mocno rozwiniętą tolerancję. Ok 20.30 wziąłem 8mg i chuj, zero reakcji. Więc dorzuciłem 8mg chwilę temu, zobaczymy czy coś poczuję...
A coby było jakbym jeszcze setkę wódki przyswoił? Pojebie mnie? Bo już te 8mg wziąłem z 45 minut temu i chuj, lipa, trzeźwy jestem jak niemowlę...
Z takmi dawkami już nic nie zrobisz więcej - miesiąc abstynencji, chociaż 2-3 tygodnie jak dasz radę i już kilka razy smyrnie, ale na dłuższą metę to tylko dłuższa abstynencja. Ewentualnie pokombinować z innymi benzodiazepinami, czasem wysoka tolerancja na jedną substancję nie musi równać się równie wysokiej na inną, choć oczywiście zerowa też nie będzie, ale z reguły mam tak jak przy opiatach - jadąc na jednej substancji jej tolerancja rośnie najszybciej, na inną z tej grupy rośnie minimalnie wolniej, na jeszcze inną o wiele wolniej.

Detoks i kilkutygodniową abstynencję proponuję najlepiej, skuteczniejszej metody nie znajdziesz, taka brutalna prawda.
  • 585 / 19 / 0

A jest w ogóle jakaś dawka niebezpieczna dla życia i zdrowia?
  • 1932 / 504 / 0

samo przedawkowanie benzodiazepin nie jest śmiertelne, a nawet jeśli jest, to są to jakieś kosmiczne dawki, których nawet nie jestem w stanie tu podać. niebezpieczeństwo bardziej wynika z różnych sytuacji, które mogą się wydarzyć po przedawkowaniu, np. wyskoczysz z balkonu, albo zezgonujesz we wannie i się utopisz, choć prędzej wejdziesz w stan śpiączki, ale zanim pełna dawka uderzy można zrobić sobie krzywdę. benzodiazepiny, to nie barbiturany - ciężko określić dawkę letalną.

• 408 / 58 / 0

Lekkie niewyspanie + 0.5mg klona = przespane 40 minut w autobusie
Was tez to tak usypia?...
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 1097 uczestników Wejdź na czata