Kwas Izowalerianowy

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 9 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 639 / 56 / 0

Wzór: C5H10O2 dostępny w jednym leku bez recepty, 60mg na tabletke. Jutro testuje

----------------

Może i to głupie, ale brzmi zachęcająco. Nomenklatura systematyczna (IUPAC)

kwas 3-metylobutanowy

Scalono. taurinnn

ZX

Rejestracja: 2018
  • 825 / 279 / 0

Jak to nie działa doraźnie? 20 ml robi niezłą robotę!

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Próbował zjeść marihuanę na oczach policjantów. „W pewnym momencie wsadził sobie coś do ust”

Kolejne osoby wpadły w ręce dolnośląskich policjantów w związku z posiadaniem substancji zabronionych. W Jeleniej Górze funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało, również nimi handlował.
Rejestracja: 2018
  • 639 / 56 / 0

To znaczy? Czytałem o nim przed założeniem tematu, ale już po chwili ekscytacji przeczytałem, że to luj A nie modulator gaba, ponadto skuteczny jedynie przy codzienniym stosowaniu

-------------------

EDIT: Jednak dziala. 7 tabletek (o smaku mietowek) podzialalo jak 1mg alpry bez tolerki. Dziwi mnie to, że validol bez recepty. Ciekawe, czy uzależnia.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 534 / 155

@RekreacyjnyHarry Mam podobne odczucia, kosztowałam mając niską tolerkę na benzo - do dziś lubię te tabsy, dobrze mieć taki Validol w torebce w razie czego ;-) Ponoć fizycznie nie uzależnia, za to tolerka rośnie wyraźnie, ten odczuwalny GABA-efekt zanika przy codziennym/ regularnym zażywaniu, ale doraźnie w stresowych sytuacjach sprawdza się naprawdę przyjemnie.
Rejestracja: 2014
  • 3630 / 934 / 2

Dodatkowe zastosowanie Validolu. Leczy gardło na które nie działają Strepsilsy, herbitusiny i inne bardziewia z syropem glukozowym albo z aspartamem.

W sumie to są tabletki na garło na uspokojenie.
Rejestracja: 2018
  • 639 / 56 / 0

Widzę potencjał. Tabletki działają prawie natychmiastowo, cena w okolicach 6zl, wyraźne działanie A nie placebo jak po innych lekach na uspokojenie bez recepty, tylko trochę krótko dziala imho. Zarzucając w sklepie już po krótkich zakupach działanie zanikło.
Rejestracja: 2020
  • 2 / / 0

Potwierdzone na sobie działa 100 procent.
Rejestracja: 2012
  • 577 / 34 / 0

Potwierdzone dzialanie ? Tzn... ile trzeba wiasc, by zadzialalo ? 0 tolerka na benzo, 1-2 tabletki/cale opakowanie ?
Rejestracja: 2019
  • 51 / 2 / 0

Też zachęcony w zasadzie tym, że na HR są same pozytywne opinie postanowiłem kupić I również potwierdzam, że świetnie działa doraźnie. Dziwne jedynie, iż na stronie apteki znajduje się
Optymalny efekt działania występuje po 2 do 4 tygodni stosowania, dlatego produkt nie powinien być stosowany doraźnie. VALIDOL może wywierać niewielki wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Z początku myślałem, że to ostrzeżenie o niepowinności stosowania dłużej niż 4 tygodni, ale tu jest wbrew przeciwnie napisane I trochę bardzo mnie to zastanawia.

A w ramach informacji, nie stosowałem innej dawki niż doraźne 10 tabletek, które zdaje się być bardziej wyczuwalne lecz no mniej intensywne pod względem łagodzenia stresu od benzo, choć możliwe, że to z faktu, iż mając benzo bym wrzucił 4mg klona co najmniej..
13 miesiącu temu zakończyłem 2 miesięczny ciąg na klonach 10mg/dobe I od tamtej pory nie jadłem benzo więc zapewne nie mam wysokiej tolerki.
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1232 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MatkaB i 3 gości