Manie, nawyki, przyzwyczajenia

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 825 / 20 / 0

Ja ucho maltretuje.
  • 33 / 6 / 0

Mam manie na punkcie ułożonych pieniędzy w portfelu, po prostu musi być od największego do najmniejszego i wszystkie muszą być w jednakowym rzędzie, w chuj przyjemności mi to sprawia :D

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.
  • 3289 / 297 / 0

Lubię się onanizować na studiach na zajęciach z biologi. Mam zajebistą wykładowczynie.
Wygląda jak rasowa milfa z Brazzers. Czasem specjalnie rzucamy długopisy pod tablice by wypinała swöj sexowny tyłeczek . Zawsze ubrana w czarną mini i pończochy. Jak wcąigne ketona w szkole lub podleje GBL to wyje na jej widok jak scooby dolby doo. Auuu !!!!🙂
  • 46 / 3 / 0

Drapię się po głowie, zwłaszcza jak coś czytam albo oglądam (to zamiast obgryzania paznokci, z którym udało mi się wygrać).
Jak coś nie działa, to nie zaznam spokoju dopóki to nie zostanie naprawione. Zwłaszcza dotyczy komputerów, godzinami potrafię przetrząsać duckduckgo w poszukiwaniu rozwiązania. To samo dotyczy przedmiotów, które na pewno gdzieś są w domu tylko akurat nie pamiętam gdzie. Szukam do upadłego.
Jak gdzieś jadę to rozglądam się dookoła w poszukiwaniu dobrego spora do outdoora, chociaż nigdy nie sadziłam i nawet nie mam w planach :cojest:
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata