Mieszanki tabak

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 190 / 1 / 0

Kolega ostatnio wspominał o miksie, który ma smakować jabolem. :) Niestety nie dane mi było spróbować:
Löwen-Prise + Ozona Cherry (lub Raspberry, nie pamiętam dokładnie)
  • 1 / / 0

biały słoń + czarny red bull boli ale dobra po pracy najlepsza jak wyczyszczam noc zakochałem się w tej mieszance
:-D :-D :-D :-D :-D

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

USA: testy na narkotyki dla uczniów w Nebrasce i Teksasie

Od nowego roku szkolnego, w wielu szkołach w amerykańskich stanach w Teksasie i Nebrasce młodzież będzie przechodziła testy narkotykowe.
  • 495 / 38 / 0

Odkopuje bo ciekawy temat który mnie interesuje od dawna. Redbull + gawith oryginalny = gówno, 0/10. JBR Green plus redbull = 4/10, redbull podnosi moc, ale zostaje pyszny aromat jbra
Proporcje 1/1
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata