Kokaina/amfetamina czas utrzymywania się w moczu

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 50 / 2 / 0

Czy jest możliwe utrzymywanie się kokainy/amfetaminy w moczu kilka miesięcy jeżeli ktoś był uzależniony wiele lat ok 6 lat w bardzo dużych ilościach dziennie i czy waga ma na to wpływ jak długo jest narkotyk w moczu po odstawieniu? Czy możliwe ze po tak zaawansowanym zażywaniu w dużych ilościach wiele lat , narkotyki utrzymywały się długo np dwa miesiące czy więcej ?
Rejestracja: 2017
  • 2240 / 706 / 0

nie jest możliwe, aby tak długo się utrzymywały po tak długiej abstynencji, nawet zażywane w długich ciągach. standardowo w przypadku kokainy jak i amfetaminy jest podobnie - zazwyczaj utrzymują się one kilka dni.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Narkobiznes w Europie nie potrzebuje "odmrożenia"

Jak pokazują dane z państw UE, pladze narkotyków nie była straszna pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Narkobiznes dostosował swoje strategie w zakresie przemytu, produkcji i dystrybucji środków odurzających do nowych epidemicznych warunków.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Mówiąc o kokainie / amfetaminie :
Testy z moczu od 2 do 5 dni.
Testy ze śliny od 2 do 5 dni.
Testy z krwi do kilkunastu godzin.
Testy z cebulek włosa nawet po 3 miesiącach mogą wykryć obecność substancji, ponadto z diagnozą charakteru spożywania od okazjonalnego przez regularny na chronicznym kończąc.
:liść:
Natomiast THC wykrywalne w moczu jest do 10 dni od ostatniego zażycia, aczkolwiek u nałogowych palaczy można wykryć nawet po 6 miesiącach od momentu odstawienia.
Nałogowy charakter zażywania może przedłużyć ten czas, ale nieznacznie. Poza tym wpływ mogą mieć takie czynniki jak: przyjmowanie innych substancji, leków, wiek, waga czy alkalizacja.

Jednak po długim okresie zażywania, np. kokainy, serce może być zniszczone, może mieć zbliznowaconą tkankę, a takich zmian się już nie da cofnąć. A wówczas żaden wysiłek fizyczny, dieta, witaminy nie pomogą usunąć uszczerbku na zdrowiu. :zły:
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości