Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1 / / 0

23 sierpnia 2019Agares1 pisze:
Sprawdzalem. Niestety brak. Co chwilę odświeżałem też j skrzynkę i spam. Przycisk od wysłania ponownie maila aktywacyjnego też użyłem
Mail doszedł w końcu. Sorry nie było temaru
  • 4 / / 0

Cześć,
Jak to jest z wiadomościami prywatnymi? Nowi użytkownicy maja jakiś okres „bana”? Nie mogę odpisać osobie która do mnie napisała bo wyświetla się komunikat, że nie jestem zarejestrowany lub nie mam uprawnień, mogę prosić o wyjaśnienie ?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Na środku Jeziora Białego wpadł z marihuaną. Wszystko przez kolegę, który wskoczył do wody

Nie takiego zakończenia spodziewał się 27-latek, który wypłynął ze znajomym rowerkiem wodnym na środek Jeziora Białego. Prosto z wody trafił do policyjnego aresztu.
  • 69 / 7 / 0

@@Osu302 musisz mieć przynajmniej 3 posty żeby wysyłać PW. Jest w regulaminie

Ncuxx

• / / 0

Cześć @surveilled proszę o przywrócenie konta ncux
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata