Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1 / / 0

23 sierpnia 2019Agares1 pisze:
Sprawdzalem. Niestety brak. Co chwilę odświeżałem też j skrzynkę i spam. Przycisk od wysłania ponownie maila aktywacyjnego też użyłem
Mail doszedł w końcu. Sorry nie było temaru
Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

Cześć,
Jak to jest z wiadomościami prywatnymi? Nowi użytkownicy maja jakiś okres „bana”? Nie mogę odpisać osobie która do mnie napisała bo wyświetla się komunikat, że nie jestem zarejestrowany lub nie mam uprawnień, mogę prosić o wyjaśnienie ?

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Sprzedali ponad pół tony dopalaczy wartych 14 mln zł

Lubelskie „pezety” skierowały do sądu akt oskarżenia przeciwko gangowi Andrzeja Ł., który sprzedał w ciągu czterech lat ponad 680 kg dopalaczy o wartości 14 mln zł. Razem z bossem odpowiedzą 24 osoby, w tym jego dwie konkubiny, podwładni oraz pomagierzy. Czworo młodych ludzi, którzy kupili towar w sklepach internetowych grupy, zmarło zatrutych substancją U-47700.
  • 140 / 26 / 0

@@Osu302 musisz mieć przynajmniej 3 posty żeby wysyłać PW. Jest w regulaminie

Ncuxx

• / / 0

Cześć @surveilled proszę o przywrócenie konta ncux

jaklim89

• / / 0

Problem z zalogowaniem, proszę o wskazówki
  • 5162 / 246 / 10

@jaklim89: Proszę o szczegóły problemu najpierw – czy pojawia się jakiś komunikat i jeśli tak, to jaki?
  • 1149 / 220 / 5

Bry. Proszę o zmianę nicku na DelicSajko.
Branoc.

Serotoninowy1234

• / / 0

Proszę o aktywację mojego konta Serotoninowy które ręcznie dezaktywowalem.
  • 25 / 8 / 0

Proszę o kontakt w sprawie odzyskania konta o nicku: HollandsSkunk
  • 5 / 2 / 0

Witam, nie mogę dodać posta :/
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata