Produkcja fake hashu

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

• 653 / 52 / 0

Słyszałem i widziałem w telewizji program o tym.

https://dzienniklodzki.pl/dopalacze-w-l ... r/13046318
  • 835 / 161 / 0

Nie palcie tego gówna, serio, jak już musicie to maczany na podbiale róbcie. Jak kupujecie od kogoś i macie wybór fejk/maczana to maczanę bierzcie bo do tego fejka takich syfów potrafią nawpierdalać, że ta historia z Łodzi pokazuje do czego prowadzi palenie tego.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

„Porąbana” skrytka z marihuaną

Z wypełnionymi po brzegi workami zabezpieczonych konopi, wrócili z wyprawy do powiatu limanowskiego, świętokrzyscy kryminalni.
  • 4163 / 536 / 11

Tak Bracia.
Fake hasz to herezja wśród Zakonu !
Tylko Maczana i proch.
  • 835 / 161 / 0

Amen.
  • 37 / 3 / 0

Kupując CBD hash bez THC można dodać do niego kanna i jest wtedy pewność co się pali.
tak to w tych brązowych syfach to zarówno mydło, wosk to zmieszane z kakaem. Równie dobrze mogą być o wiele gorsze "śmieci" dodane.
  • 1 / / 0

a ja mam najlepszy sposób na fake hash i chyba najzdrowszy
bieżemy dobrze uszuszoną np mięte mielimy w młynku do młynka dodajemy ztwardniałą zywice z czareśni i mielimy to razem jak zrobi sie pył to wysypujemy do miseczki i po trochu dodajemy wody i mieszamy paluchami.
wygląda dobrze jest ciemny dość twardy lecz plastyczny i pachnie tylko podkładem czyli u mnie miętą.
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata