Zapach a działanie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2013
  • 7 / / 0

Cześć. Walę ścierwo już od jakiegoś czasu, i zauważyłem pewne różnice w działaniu poszczególnych sortów. Zauważyłem, że:

1. Sort o zapachu przypominającym rybę (taki świeży filet) pobudza bardziej umysłowo, powoduje clear head bez żadnego fizycznego pobudzenia, i powoduje największą euforię, wpływa na odbiór muzyki. Nie ma po nim fizycznej zwały, ale występuje po nim depresja.

2. Materiał, który ma nieco bardziej kwaśny zapach (marcepan, lub coś przypominające proszek do prania, jednak nie do końca) pobudza jednocześnie fizycznie, jak i psychicznie, powoduje mniejszą euforię. Na zwale jest obecna pusta fizyczna stymulacja, włączają się paranoje po nieprzespanej nocy.

3. I temat który ma zapach zapach kwaśny, "kwiecisty" pobudza tylko fizycznie, w większych dawkach powoduje wytrzęsienie, paranoje. Ogólnie jest bardzo nieprzyjemny i strasznie niszczy fizycznie w większych dawkach.

Czy zauważyliście podobną zależność?

Czy jest to zasługa poszczególnych izomerów?

1 - dextro (stymulacja umysłowa)
2 - racemiczna (10h - dla d-izomeru i 13h dla l-izomeru - to trochę wyjaśnia pustą stymulację na zejściu)
3 - lewo (czysto fizyczne pobudzenie, wchodzi na serce, niszczy fizycznie)
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Jak dla mnie różni się to syntezą i poziomem zanieczyszczenia spotkałem się ze sprzętem który jebie jajkami i był po nim strasznie duzy odstrzal i nie można się było po nim opanować strasznie ryje cie głowę zero euforii.
Pamiętaj ze to tez zależy od twojej psychiki toleranacji masy ciala i czy jesteś po ciagah czy nie nie da się tego tak opisać bo każdy ma podobnie i inaczej nie da się tego tak szczególowo opisać mogę tylko powiedzieć ze dobra amfetamina powinna wlasnie kwasno pachnac a nie śmierdziec wkładem do zelowych długopisów i nie gryźć cie w nos przy powachaniu ale po przyjebaniu powinno cie napierdalac w sluzowce i zrobić się odrazu szkliste oczy spływ gorzki i przyjemny dla gardła uczucie jakby cie coś od środka unosiło do góry i czujesz nieogar jak stoisz w miejscu wszystko byś robił najchętniej po 5 godz ale bardzo dokładnie i lot trwa od 5 do 7 godz po dawce od 100 do 200 mg bez zależności tolerancji po 7 godz wszystko ustępuje następne 18 godzin zwał jest tak kurwa mocny ze potrafisz się zawieśic na 2 3 godz dlubiac w nosie lub wciskając pryszcze straszne zawroty głowę i omdlenia dodam że sprzęt powinien być w twardych grudach takich białych ze nie da się opisać jak mocno jest to białe %-D :amfa:

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Samolot z narkotykami rozbił się podczas startu. Wszystko przez “chciwość” przemytników

Do zdarzenia doszło w Papui-Nowej Gwinei. Rozbicie maszyny pozwoliło policji na zlikwidowanie grupy przestępczej z Melbourne.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości