2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1078 / 159 / 0

Teraz w ogóle ciężko o 2C - B, częściej pojawiają się piguły jakieś, proch to rzadkość, raz tylko się spotkałem z tym. Wynika to może z tego, że ludzie średnio są przekonani do tego. Jak ktoś chce psychodeliki, to weźmie LSD albo grzyby. Jak ktoś chce empatogena, to zarzuci emkę. 2C - B to dla mnie coś pomiędzy, choć przy dużych dawkach pokazuje psychodeliczny pazur, a przy mniejszych jedzonych jest łagodnym, euforycznym psychodelikiem, przypominającym trochę niektóre tryptaminy (mniej wizuali, więcej euforii). No i wciągane 2C - x w większości są dosyć nieprzyjemne przy waleniu w klamę.
  • 3 / / 0

16 lipca 2019IceN1N3 pisze:
2C - B to dla mnie coś pomiędzy, choć przy dużych dawkach pokazuje psychodeliczny pazur, a przy mniejszych jedzonych jest łagodnym, euforycznym psychodelikiem
Gdzie jest granica? 25 mg? Czy mniej?

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Luksemburg zostanie pierwszym krajem UE z legalną marihuaną. Będzie efekt domina?

Jedno z najmniejszych państw Unii Europejskiej chce zostać najbardziej liberalnym jej członkiem - przynajmniej jeśli chodzi o dostęp do marihuany. Centrolewicowy rząd chce całkowicie zalegalizować narkotyk i do tego samego namawia inne kraje wspólnoty.
  • 197 / 11 / 0

10 mg 2cb + 75 ug LSD (1p albo ald) czy 20mg 2cb ? Jest ktos w stanie opisac roznice ?
Użytkownik zbanowany
  • 653 / 103 / 0

Miks bedzie bardziej kolorowy i głęboki. I w sumie fajnie fraktalizuje
  • 5 / / 0

Siemanko
Ma ktoś też mdłości po 2C-B i wie jak je zwalczyć?
Użytkownik zbanowany
  • 653 / 103 / 0

Imbir
Ewentualnie nie jeść nic przed
To bodyload
  • 5 / / 0

A co myślicie o Aviomarinie?
Użytkownik zbanowany
  • 653 / 103 / 0

@ImaneAnys bodajże avio na bl hompita wrzuca więc myślę, że i na 2cb ok.
  • 1078 / 159 / 0

Wrzucam ale Aviomarin Natural albo Lokomotiv. Oba te preparaty są z imbirem a nie z dimenhydrynatem. Zwykły Aviomarin oczywiście też powinien dać radę, ale nie wiem czy nie zmieniałby trochę fazy.
  • 197 / 11 / 0

Jakie jest lepsze miejsce na 2cb? DOM czy natura? Na co najbardziej wplywa 2cb, wizuale czy muzyka jak hompit ?
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata