Amfetamina po przejściach z metą

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 4 / 1 / 0

Pytanie do "weteranów". Czy amfetamina może i powinna działać tak jak zazwyczaj to robi gdy ktoś kilka lat romansowal z metą?

Kiedyś brałem amfe ale później miałem kilka lat styczność z meta i wielu znajomych mówi że już nie kopie....tzn amfetamina że jakby organizm trochę oczekuje czegoś innego lub ze meta trochę za bardzo zanizyla sposobność odczuwania mety... To prawda? Jakoś nie miałem okazji spróbować a chciałbym...
Rejestracja: 2018
  • 115 / 27 / 0

Wlasciwie sam sobie odpowiedziales, na pewno na nie poczujesz tego po co po mecie, zupelnie inny profil dzialania. Ale mysle, ze z miesiac przerwy i bedzie git. Wujek wladek pomoze ci trzymac z dala of meth. Pozdro

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Jetro Willems jako dziewięciolatek przemycił narkotyki do Holandii

22-krotny reprezentant Holandii, Jetro Willems, opowiedział pewną historię dotyczącą jego dzieciństwa. Zawodnik Eintrachtu Frankfurt przyznał się do przewożenia samolotem narkotyków.
Rejestracja: 2019
  • 4 / 1 / 0

@Politykier Pomoże trzymać się z dala od meth? Tzn co konkretnie masz na myśli...ze umysł bardziej polubi fete czy że jak?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 115 / 27 / 0

Na swoim przykładzie - byłem mocno wjebany w koko. obecnie przyjmuje ~80mg ok jakości fety doustnie 2-3x dziennie i nawet nie myślę o kokainie. dilce zaczęły wydzwaniać z braku dopływu mojej gotówki, ale pierdole - nie odbieram ;)
U ciebie nie musi to zadziałać, bo ja przeskoczyłem z krótkodziałającego stima na długodziałający, ale nawet w Twoim przypadku to plus, bo jeśli weżmiesz się za to odpowiedzialnie to i pośpisz co noc.
Bo nie oszukujmy sie, jeśli jesteś stimiarzem (jak ja) i wjebałeś się na coś zbyt potężnego, to i tak będziesz potrzebował innego stima żeby w miarę dobrze funkcjonować. Jak nie biore fety, to piję energy drinki, tak to juz jest heh. Tak czy inaczej, mam dobrą pracę, chętnie zostaję po godzinach (xd), śpię co noc i nie ma aż tak wielkich wahań nastroju. ale to tylko ja.
Rejestracja: 2011
  • 100 / 5 / 0

Chcesz uchronić się przed koksem zacznij brać amfetaminę. Chcesz nie wpaść w ciąg mety/amfy bierz metylofenidat albo dostępny jako RC 4-fluorometylofenidat (jest 2 do 4 razy silniejszy od pierwszego i dłużej działa-zależy od sortu, ale to jedyne różnice - podstawa dobry vendor ). kokaina MPH i 4f-MPH są inhibitorami wychwytu zwrotnego natomiast (met)amfetaminy uwalniają neuroprzekaźniki. Zupełnie przeciwstawne mechanizmy działania powodują, że zażywanie jednego blokuje częściowo lub całkowicie drugie a przy tym zwiększa przekaźnictwo neurotransmiterów, szczególnie dopaminy w uszkodzonym od mety mózgu. Taka taktyka ma tylko sens, jeżeli szukasz środka, żeby normalnie funkcjonować i zamierzasz go stosować w miarę rozsądnych dawkach. Bo zawsze można w pompkę i ... nie da to wiele high'u i lepiej z takim podejściem sobie odpuścić taktykę, którą tu opisałem.
Rejestracja: 2021
  • 345 / 17 / 0

Czesto meta jest obstawiana jako sztos jesli chodzi o stymulanty.
Raczej dobrze slyszales, opinie userow z forum sie zgadzaja.
Jak zaczynasz przygote z meta to bez benzodiazepin nawet nie zaczynaj no chyba ze masz 2 wolne dni.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1992 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości