Kokaina - Kardiotoksyczność, zawał mięśnia sercowego, uszkodzenie układu krwionośnego

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 129 / 16 / 0

A czy jest tu ktoś kto zaczął brać Coco już wcześniej wiedząc wiedząc, że choruje na serce?
  • 1 / / 0

Ja mam ten sam problem. Wcześniej nie brałem koko. Odkąd zacząłem około 1-2 g co weekend zauważyłem że na drugi dzień mam identyczne problemy jak autor tematu. Teraz na weekend wziąłem 2 i wszystko poszło, dzisiaj jest poniedziałek a ja dalej czuje to dziwne bicie serca i strach że się zatrzyma. Wtedy próbuję się ruszać i głębiej odddychać, gorzej jak człowiek chce iść spać. Zasypiam i nagle bum, wybudzam się na bezdechu. Wcześniej brałem fete w dzień w dzień od rana do wieczora normalnie śpiąc bo udawało mi się to jeszcze kontrolować z pomocą bro i zioła i nie zauważyłem problemów z sercem, bardziej były to zawroty głowy i jakbym miał zaraz zemdleć a po koksie niby wszystko okej ale serce mocno daje we znaki i staram się robić dłuższe przerwy bo jest coraz gorzej.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Nastolatki z Londynu wykorzystywane do handlu narkotykami w Walii

Nastolatki były werbowane w Londynie, kiedy stały się już częścią grupy przestępczej wywożono je do miasteczka w Walii, gdzie ich głównym zadaniem było wypracowanie sieci sprzedaży narkotyków.

gbu

• 616 / 15 / 0

Z tego co przeczytałem to koko to niezwykle niebezpieczna substancja(solo a z alkiem to już w ogóle). Jak to się ma do tego że zażywa ją ogrom osób(to chyba oprócz alku i mj , najbardziej popularna używka na świecie)?.Teoretycznie trup powinien ścielić się gęsto, co też zmniejszyło by zdecydowanie jej popularność.
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

Wiekszosc uzytkownikow zapewne nie stac na dlugie ciagi, wiec szamia koks okazjonalnie. Mysle, ze to wyjasnia postawione pytanie.
  • 781 / 57 / 0

gbu pisze:
Z tego co przeczytałem to koko to niezwykle niebezpieczna substancja(solo a z alkiem to już w ogóle). Jak to się ma do tego że zażywa ją ogrom osób(to chyba oprócz alku i mj , najbardziej popularna używka na świecie)?.Teoretycznie trup powinien ścielić się gęsto, co też zmniejszyło by zdecydowanie jej popularność.
Wynika to z tego, że organizm ludzki jest bardzo silny i zniesie skrajne fazy. Niemniej długo ludzie dzialaja w zepsutym ciele, z chorobami, paranojami etc. Jakość życia jest po prostu niska. Popatrz na byle gwiazdy, byłych sportowców, którzy jechali ostro na koko czy alko. To menele
  • 1415 / 55 / 25

Przyczyną nagłego zgonu wśród użytkowników koksu w 81% jest migotanie komór serca.
Jest duża śmiertelność wśród użytkowników crack-u zwłaszcza, ale znane są też przypadki zejść śmiertelnych po jednorazowym zażyciu kokainy.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata