LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1078 / 159 / 0

@up ja też zawsze po psychodelikach czy DXM mam źrenice ostro wystrzelone, prawie tak jak po MDMA. Co prawda widać taki wąski pasek tęczowki, ale źrenice po w.w. substancjach zawsze mam mocno szkliste i światło się w nich tak charakterystycznie odbija. Po opiatach za to mam tylko lekko zwężone, raz mi się zdarzyło, że były jak przysłowiowe szpilki.
  • 2 / / 0

Ja po kwasie miałem źrenice tak wielkie, że oczy z niebieskich stały się czarne. Chciałbym opisać i zapytać was, o to co wydarzyło się ostatnim razem. kwasa brałem 2 razy w życiu. Ostatni raz w sylwestra tego roku. Przeżyłem coś zajebistego. Kartony 100% pewne, testowane 200ug. Najpierw był groszek, bo nie chcieliśmy ryzykować z candyflipem. Woleliśmy czuć tylko LSD. Gdy efekty groszka zeszły chwilę po północy wrzuciliśmy kartoniki pod języki. Idealny klimat. Kolorowe żarówki, psychodeliczna muzyka, moja dziewczyna tripujaca na dobrych groszkach, bo kartona się bała, moich 2 zajebistych ziomów, którzy zarzucali 1 raz w życiu i jeden po kilkunastu przeżytych tripach. Było grubo i zajebiście ale w pewnym momencie doświadczyłem czegoś czego nigdy nie czułem. Leżąc przytulony do mojej ukochanej zamknąłem oczy i zacząłem czuć że po prostu odpływam, czułem jak cała moja energia zaczyna się unosić ponad mnie. Czułem się jak w niebie. To było tak zajebiście przyjemne, a przy tym będąc cały czas świadomy, że wiem na pewno - nic tego nie przebije. Uczucie unoszenia się ponad samego siebie to coś pięknego. Każdy powinien to przeżyć. Tylko co to było? Dodam, że od tamtego czasu (prawie 9 msc) oprócz pani mj i sporadycznego alkoholu nie tykam innych specyfików, a przedtem często mi się to zdarzało. Pozdrawiam wszystkich psychonautów i dajcie znać czy coś takiego przeżyliście!

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Poszukiwana mieszkanka Fordonu zatrzymana z narkotykami

Policjanci z Fordonu zatrzymali poszukiwaną 24-latkę. Fordońscy funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do poszukiwanej amfetaminę. Kobieta usłyszała już zarzuty i trafiła za kraty aresztu śledczego.
  • 3 / / 0

Witam szanowne grono, mam zagwozdkę i prosiłbym o poradę. Jakiś czas temu żarłem na łonie natury homet'a - bardzo przyjemne doświadczenie, dużo śmiechu, trochę rozkmin, trochę typowych delikatnych wizuali (oddychająca natura itp.), pełna kontrola. Kilka tygodni później pierwszy w życiu karton - dużo lepsze wizuale, czysty umysł z pewnymi problemami składania zdań, dużo więcej głębszych rozkmin, ale wciąż kontrola nad tripem i generalnie bardzo pozytywne i zaskakująco piękne doświadczenie. Byłem z również podróżującymi kolegami i było mi dobrze, ale czułem, że wolałbym być sam, że ta substancja ma mi najwięcej do zaoferowania jedynie we własnym towarzystwie, sam na sam ze swoimi myślami. Zostały mi dwa kartony i jeden homet i tutaj pytanie do Was - lepiej zjeść dwa kartony czy połączyć jeden z hometem?
  • 66 / 7 / 0

@StrachSieBac pytanie za 100 punktów, ile ten karton ma ug?
  • 3 / / 0

@Muttley Wiesz jak to jest, ciężko stwierdzić. Źródło mówi, że koło 170, ale tak do końca to nigdy nie wiadomo. Dosyć śmiało mogę stwierdzić, że myślę, że z dwoma bym sobie poradził, pytanie za 100 punktów jest takie czy przyjemniej będzie zeżreć dwa kartony czy zmiksować jednego z hometem ;-)
  • 1078 / 159 / 0

Skoro po jednym nie było za mocno, to śmiało jedz następnym razem dwa. Nie wiem czy chciałbym mixować metocynę z LSD, z miprocyną było świetnie, ale za metocyną nie przepadam i nie jestem pewien, czy tak dobrze komponowałaby się z kwasem. Na Twoim miejscu zarzuciłbym dwa kartony, a metocynę zostawił do mixu z DXM na przykład.
  • 3 / / 0

Dzięki @ImaneAnys , tak zrobię. dexa jeszcze nigdy nie próbowałem, w zasadzie nawet nie wiem na czym polega działanie tej substancji, doczytam i być może faktycznie zmieszam z tym hometem.
  • 2 / / 0

Mógłby ktoś wytłumaczyć fenomen zapętlenia się? Pewna osoba po 200ug 1P-LSD, przez parę godzin powtarzała w kółko 3 takie same zdania. Przeszło razem z fazą współtripowiczów.
Użytkownik zbanowany
  • 653 / 103 / 0

Psychodeliki tak piorą beret, że ci się rzeczywistość zacina.
  • 147 / 3 / 0

110 na pierwszy raz będzie dobrze? Jakieś rady?
Czy antydepresanty niszczą działanie?
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata