makiwara / gotowane opium

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

lol

• 2525 / 220 / 0

Zajadanie kody gałką, macie pomysły... to juz tylko dla certyfikowanych hardkorów i wyczesańców %-D Od siebie dodam, że oprócz gałki warto zaopatrzyć się w kostkę rosołową. Zarzucenie kody z gałką muszkatołową i kostką rosołową wzmacnia o 900%. Użycie Maggi daje kolejne 10%.
A tak serio to nawet jeśli dobrze wzmacnia to odradzałbym takie pomysły, szkoda bebechów.

@Pakio161820
Pinokio a dużo razy próbowałeś tego miksu? kiedy brałeś gałę i w jakim czasie zarzucałeś?

te 350% to wziąłeś na oko ze swoich prób czy czytałeś coś w necie?
dziwne, ze tyle osób eksperymentowało z kostką, a nigdy nawet się na to nie natknąłem.
ciężko uwierzyć, żeby wzmacniało o 350%, no ale może.

1 średnia makówka to właśnie jak 1 tabletka thio mniej więcej.
ok 30 makówek powinno dac podobną fazę jak 2 większe paczki thio. taki przelicznik

Przy takiej ilości nie ma dużej sedacji, to plus.
Sedację czułem tak od 50 makówek w górę przy średniej tolerce
  • 314 / 50 / 0

23 lipca 2019lol pisze:

te 350% to wziąłeś na oko ze swoich prób czy czytałeś coś w necie?
dziwne, ze tyle osób eksperymentowało z kostką, a nigdy nawet się na to nie natknąłem.
ciężko uwierzyć, żeby wzmacniało o 350%, no ale może.

przecież to jakaś brednia, gdyby rzeczywiście istniała taka interakcja i o takiej sile to przeczytalibyśmy o tym w ulotce thiocodinu

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Salon palenia marihuany “Consumption Lounge” wkrótce w Toronto

Obiekt ten, zwany byMinistry, będzie pełnił rolę ośrodka społeczności miłośników marihuany, łączącego żywność, napoje, design, zdrowie, wellness, sztukę i innowacje.

lol

• 2525 / 220 / 0

z tym akurat niekoniecznie, bo są dobre wzmacniacze, ktorych nie wymieniają
  • 314 / 50 / 0

obadałem sprawę i z interakcji gałki z kodą wymienia się jedynie zwiększone ryzyko zespołu serotoninowego
  • 135 / 19 / 0

Witam kochani te 350% zwiększenie mocy kodeiny jest sprawdzone na sobie normalnie kodeina w ilości 256 mg mnie w ogóle nie kopie natomiast jak zarzucę sobie kodeinę w szczytowym działniu gałki muszkatołowej dostaje depresji oddechowej i mam prze okropny problem z oddychaniem.
Zapraszam do działu miksy gałki muszkatołowej po więcej informacji. Natomiast makiwara którą zrobiłem kilka postów wcześniej w porównaniu z miksem kody z gałką jest bardzo słaba dlatego napisałem to o gałce gdyż kodeina z gałą jest to ostateczne rozwiązanie problemu braku działania kodeiny i wiele z was mi nie wierzy wszyscy się śmiejecie ale niestety nigdy tego nie zrozumiecie jak potężny jest miks kodeina z gałką Wierzcie mi albo nie na was mam wywalone tylko piszę że to co zrobiłem kilka postów wcześniej w ogóle nie jest osiągnąć potencjału działania tego wszech miksu. Odsyłam do działu miksy gałk. musz. Polecam a te 350% to jest fakt który na sobie testowałem wiele razy i próbujecie moje tezy obalić nigdy wcześniej nie jeść kody z gałą Słabi jesteście i tyle.
  • 727 / 121 / 2

Kurwa depresja oddechowa wyznacznikiem mocy xDDDDD
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata