Leki nootropowe - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2213 / 1212 / 34

Fenylopiracetam z zen szeniem swietnie dziala.
Za 3 tygodnie miks coluracetam z fenylopiracetamem.
Po wakacjach hydrazyd fenylopiracetamu z coluracetamem.
  • 1926 / 212 / 1

Ania, ty jesteś czyimś enancjomerem? [emoji14]
Czym się różni w działaniu zwykły piracetam od fenylo?

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Medyczna marihuana wraca do aptek

Surowiec niezbędny do przygotowania tzw. medycznej marihuany, już powinien być dostępny w aptekach - wynika z informacji Ministerstwa Zdrowia.
  • 443 / 114 / 0

Fenylopiracetam działa silniej, bo dołączenie do cząsteczki piracetamu reszty fenylowej zwiększa lipofilność, a co za tym idzie zdolność pokonywania bariery krew-mózg. Dodatkowo fenylopiracetam działa jako inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy, a piracetam nie posiada takiego działania.
  • 2213 / 1212 / 34

Coluracetam +criollo +bobisana = rewelacyjnie dziala.
Oczywiście zamiast coluracetamu dobrze tez dziala fenylopiracetam w tym miksie.
  • 58 / 5 / 0

@Up

Świetnie działa w tym mixie Ilex Gyuasa między innymi ze względu na wysoką zawartość L-teaniny. A kakao jeszcze jest cholinergikiem.

Coluracetam + Ilex Gyuasa + Kakao Criollo + na wieczór mocna kava = poprawia koncetracje i samopoczucie, jest lepszy wzrok, pobudzenie, relaks, kreatywność.
Jednym słowem super stack do Coluracetam. Naprawdę działa.

Będę próbować jeszcze z kratomem, mikrodawkowaniem meskaliny i innymi ciekawymi roślinkami.
  • 2213 / 1212 / 34

Coluracetam z kakao criollo i czarna maca dobre( bobi tez fajnie dziala ale maca czarna rewelka).
  • 151 / 13 / 0

Wenla + PRL-8-53/NSI (ktory lepiej ? Moze oba jednoczesnie ?) +Noopept/Piracetam ew.Winopocentyna + NALT, ALCAR, Lion's Mane + Ashwa +cholina może być ?

Ostatecznie wyglądałoby to tak:
-wenlafaksyna
-PRL-8-53/NSI lub to i to
- Noopept/Piracetam
- Winopocentyna
-NALT, ALCAR, Lion's Mane
-Ashwa + dwuwinian choliny, ginko, bacopa, witamina d3 i cytrynian magnezu, tran, olejek CBD
-ZMA na sen

Co do ginko i bacopy nie jestem przekonany. Zaufany użytkownik forum radzi odstawić, natomiast trafiłem na badania mówiące, że niewielkie ilości nie wpływają na metabolizm venlafaksyny.

Scalono. Cooba83
  • 382 / 35 / 0

Cześć, planuje poeksperymentować z nootropami. Właściwie to wpadłem na ten pomysł przy okazji potrzeby kupna 5 htp (przesadziłem ostatnio jednorazowo z MDMA). Poczytałem trochę tematy zawarte w tym dziale hyperreala i stworzyłem w głowie taką kombinacje:

- 7 dni suplementowania 5htp(200mg) nie chce ingerować w te rejony mózgu zbyt intensywnie z racji depresji z której wyszedłem już prawie rok temu.

- 10mg sunifiramu. Czytałem że działa b.dobrze motywacyjnie i może zastąpić kofeine. Czy jeśli będę brał sunifram w okolicach południa nie będzie on wchodził w niebezpieczną interakcje z 5htp które brałbym wieczorem?

- cholina 500mg raz dziennie.

- fenylopiracetam max 2-3 razy w tygodniu przed treningiem nastawionym głównie na kardio (bieganie + kilka ćwiczeń siłowych). Pytanie: Czy jeśli brałbym fenylopiracetam danego dnia to będzie to wykluczało wzięcie suniframu tego dnia?

Jeśli dział nie odpowiedni prosze o przeniesienie do właściwego. Ten mi się wydał najwłaściwszy do zadania takiego pytania. Tak wiem że nie wszystko powyżej wymienione zalicza się do nootropów.
  • 151 / 13 / 0

Zaczynam kurację 150 mg bupropionu i kończę schodzenie z duloksetyny.

Co do tego i noopeptu dodać oprócz witamin, omega 3, bacopy i ashwagandhy? Moje studia to masywna pamięciowka i rozumienie związków przyczynowo-skutkowych. Zależy mi więc na zwiększeniu koncentracji, "wkrętki" w naukę, polepszenia pamięci. Bardzo ważne dla mnie jest uniknięcie dokulcziwej nadmiernej senności.

Myślałem o kurkuminie i ginko biloba, aczkolwiek BlackGoku odradzał takowe połączenie, posłucham więc mądrzejszego od siebie :)

1. Jakiś rodzaj żeńszenia wchodzi w grę, czy w połączeniu z bupro spowoduje zbyt duże rozstrzesienie?
2. Lecytyna vs cdp-cholina vs alpha-gbc
3. Używam tabaki - warto zacząć dorzucać male ilości dexa (antagonizm NMDA, czytalem ze przy stosowaniu nikotyny warto to robić)
4. Co innego z nootropow syntetycznych lub roślinnych mogę do tego dołączyć?

Pozdrawiam!
  • 3627 / 910 / 2

5-HTP do podniesienia poziomu serotoniny? Znasz koszta tego?
10mg sunifiramu jednorazowo to dobra dawka. Nie zastąpi kofeiny, bo to jest o wiele większy kaliber. Sunifiram i kofeina działają na innych zasadach. Od biedy pierwszy na pierwszy rzut możesz dać sunifiram, a po południu kawę. Nie mam pojęcia jak będzie wchodził w interakcję sunifiram z 5-HTP, może wcale, może będzie podbijać działanie (jak przy większości nootropów i stimów). W każdym razie jednoczesne łączenie nie wydaje się zbyt dobre.
Cholina jak najbardziej ok.
Fenylopiracetam z sunifiramem bym tego samego dnia nie łączył.

----------------------------------------------------------------
Do: Dendrytyczny
Wstrzeliłeś się w moją odpowiedź do wcześniejszego posta.
1. Żeń-szeń ......................... @AnnaS
2. Zdecydowanie CDP-Cholina, Alpha-GPC jest równie dobra, ale ma jeden wielki minus - jest silnie higroskopijna.
3. Nie, DXM zepsuje kurację Noopeptem.
4. Na trudniejsze dni (np. nauka do egzaminu) poleciłbym Ci odstawić wszystkie nootropy i tego dnia wziąć jedynie jakiś -finil, np. Adrafinil, Modafinil..
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1074 uczestników Wejdź na czata