Powoje: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 31 / / 0

alko czy taki aviomarin moze wplynac na powojowata podroz, dlatego osobiscie wybralbym imbir. Opcja w tabletkach ze sproszkowanym wydaje sie najlepsza.
  • 16 / 1 / 0

Próbowaliście łączyć powoje z grzybami w niskich dawkach, fajnie się to łączy ?

-----------------

EDIT: Ok, spróbowałem nie działa. Grzyby (2,5g) w ogóle nie weszły (może zwietrzale jakieś). Byl to bardzo miły trip powojowy, ale nic ponadto.

Scalono. taurinnn

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Nowa gra na komórki uchroni młodzież przed zażywaniem dopalaczy?

Gra na komórki ma pomóc młodym ludziom poznać zagrożenia związane z braniem dopalaczy. To pomysł na kampanię antynarkotykową adresowaną do młodych ludzi i ich rodziców. Gra ma promować zdrowe postawy i edukować na temat zagrożeń związanych z narkotykami i dopalaczami.
  • 1012 / 161 / 6

11 kwietnia 2019jazonus pisze:
Próbowaliście łączyć powoje z grzybami w niskich dawkach, fajnie się to łączy ?
(...)
Grzyby (2,5g) w ogóle nie weszły (może zwietrzale jakieś). (...)
Zrobiłem to w miksie:
- podkład z małej ilości wywaru z Muchomora czerwonego, tak że czułem lekką dysocjację
- herbatka z grzybów (psylocybinowych)
- w momencie wejścia grzybów wilec w dawce 10g - nasiona wymoczone w wodzie, pogryzione i zjedzone w całości

Było bardzo miło, organicznie, szamańsko, euforycznie, hipnotycznie.

LSA > LSD !!!

Po dopaleniu trawką mnie zmuliło, ale może być to sprawa wilca który też ma właściwości sedacyjne.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata