Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 281 / 23 / 0

No tacy jak lufa czy eth0 mogą nazwać się szczęściarzami - pregaba nie powoduje uboków i uzależnienia to naprawdę dobry los bo specyfik ma swój potencjał.

Nie wiem ile ładuje się prega, po 1 dawce działanie czuć do 2h a efekty terapeutyczne to tak z 14 dni by się rozbujała. Tolerka rośnie szybko jeśli lubisz dorzucić extra, dla lepszej fazy ale jak bdz trzymał się dawkowania to efekt jest odczuwalny długo. 2 tyg na obniżonej dawce spokojnie zbije tolerkę na tyle, że poprzednia dawka zadziała odczuwalnie. Jak kesteś podatny to parę tygodni na dawce 300mg/dzień będzie miało całkiem nieprzyjemne skutki odstawienne.
  • 2552 / 533 / 0

Ja jestem półtora roku na 600, a czasem rekreacyjnie pod 900, ale nie wchodzę już na takie dawki, nie mam potrzeby rekreacji GABA. Dla mnie skutki odstawienne tego preparatu na tym etapie to porażka jedna z większych jakie zaliczam przy odstawkach, a odstawiałam klonazepam i alprazolam. Nie trafiłam w czas, teraz na nowo przymierzam się do odstawki, odstawiając pierwsze 75mg.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.
  • 1502 / 161 / 0

up
chcesz całkiem odstawic ?

przecie to dziala przez pare dni, a mowia ze rozkrecia sie miesiacami.. moze maja racje
raczej tego leku nie czuje miałem 450 teraz 300
  • 2552 / 533 / 0

Najpierw posiedzę dłużej może na 300mg/d się uda, ciężko będzie całkiem odstawić, już o tym wiem. Dają się we znaki maskowane przez pregę objawy chorób.
  • 387 / 17 / 0

Można to brać doraźnie np na ciężki dzień rano 150?
  • 325 / 24 / 0

Teoretycznie brana w ten sposób też pomaga. Mi na pewno w pewnym stopniu, gdy zapas mi się kończył często robiłem tak że brałem raz na 3-4 dni lub w momencie gdy czułem się psychicznie zjebany jak koń po westernie.

scalono - 04pain

I mam pytanie może zna ktoś odpowiedź. Jak z tą pregabalina donosowo? Nie interesuje mnie ta droga podania ale chce zaspokoić ciekawość, ktoś coś na ten temat wie, czytał coś o biodostępności ta drogą przez śluzówke (Może nie licząc tego co spłynie do żołądka) oraz szybkości działania w tym przypadku?
  • 865 / 22 / 0

Pregabalina jest nieoceniona w przypadku schodzenia ze słabszych opio, typu kodeina, morfina, po uprzedniej redukcji owych opio. W odpowiedniej dawce pomoże tak na somę jak i na psychikę, po wcześniejszej redukcji opio. Ten lek potrafi zdziałać cuda!
Wie o tym ten, komu się, kurwa(!), nagle skończyła. Niech zdradzieckie klony schowają się w tym względzie!

Co do nosa, działa zauważalnie szybciej, spływ do zniesienia, nie drażni (raczej, przynajmniej nie zauważyłem) śluzówki, ale... jak dla mnie wpakować sobie w nosa choćby i 150 mg to nie lada wyczyn. W przypadku per morda wkręca się około godziny.
  • 325 / 24 / 0

Jak szybko wchodzi u Ciebie per nos? Ja parę razy spróbowałem w zjebanym politoksykomańskim okresie w swoim życiu, Ale nie zwracałem uwagi na to jak szybko wchodzi. No trochę tego prochu jest, I jest mało smaczne aczkolwiek fakt, Nie drażni zbyt mocno. U mnie per morda też się ładuje koło godziny a po 2 jest już mniej wiecej pełne spektrum działania. Ciekawe jak z tą biodostępnością.
  • 865 / 22 / 0

Sądzę, że z 15 minet. Nie wiem jak z biodostępnością, ale mam nadzieję, że spływ załatwia sprawę i cała reszta spływa do żołądka, bo nie zauważyłem, by działało słabiej niż po. Dużo zależy od czystości śluzówki, jak mniemam.
Sam spróbuj, a się przekonasz %-D

A ja mam inne pytanie: czy mota ktoś od swojego lekarza, nie psychiatry? Co mówicie, na lęki?
  • 896 / 197 / 0

Tak, dokładnie. Z tym że z panią doktor się znam od dawna i bez problemu wypisywała też tony alpry której już nie jem (bo też niezbyt potrzebuję) a nie chce mi się też męczyć z odsprzedawaniem tego. Nakieruj rozmowę na leki które są działają dość długo i jest przy nich niskie ryzyko uzależnienia i efektów ubocznych (za taki lek prega uchodzi u wielu lekarzy czy się to podoba czy nie). Albo coś co nie będzie powodowało senności i problemów z pamięcią. Teoretycznie na przewlekły lęk jak przy GAD na przykład powinny być większe szanse dostania tego niż przy sporadycznych atakach paniki, bo na te drugie zwykle lecą benzo.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata