Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 5480 Strona 264 z 548
Rejestracja: 2018
  • 788 / 153 / 0

No tacy jak lufa czy eth0 mogą nazwać się szczęściarzami - pregaba nie powoduje uboków i uzależnienia to naprawdę dobry los bo specyfik ma swój potencjał.

Nie wiem ile ładuje się prega, po 1 dawce działanie czuć do 2h a efekty terapeutyczne to tak z 14 dni by się rozbujała. Tolerka rośnie szybko jeśli lubisz dorzucić extra, dla lepszej fazy ale jak bdz trzymał się dawkowania to efekt jest odczuwalny długo. 2 tyg na obniżonej dawce spokojnie zbije tolerkę na tyle, że poprzednia dawka zadziała odczuwalnie. Jak kesteś podatny to parę tygodni na dawce 300mg/dzień będzie miało całkiem nieprzyjemne skutki odstawienne.
Rejestracja: 2016
  • 2944 / 817 / 0

Ja jestem półtora roku na 600, a czasem rekreacyjnie pod 900, ale nie wchodzę już na takie dawki, nie mam potrzeby rekreacji GABA. Dla mnie skutki odstawienne tego preparatu na tym etapie to porażka jedna z większych jakie zaliczam przy odstawkach, a odstawiałam klonazepam i alprazolam. Nie trafiłam w czas, teraz na nowo przymierzam się do odstawki, odstawiając pierwsze 75mg.

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

Uprawiał marihuanę w ogródku. Nie swoim

Jakiś czas temu w ogródku przy jednym z bloków w Brętowie pojawiły się nowe rośliny. Kiedy krzewy podrosły, ktoś rozpoznał w nich konopie indyjskie i zawiadomił o sprawie policję. Ta zaś ustaliła, że uprawa to dzieło 24-latka z Zaspy, który zasadził rośliny, regularnie o nie dbał i zbierał plony.
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 310 / 0

up
chcesz całkiem odstawic ?


przecie to dziala przez pare dni, a mowia ze rozkrecia sie miesiacami.. moze maja racje
raczej tego leku nie czuje miałem 450 teraz 300
Rejestracja: 2016
  • 2944 / 817 / 0

Najpierw posiedzę dłużej może na 300mg/d się uda, ciężko będzie całkiem odstawić, już o tym wiem. Dają się we znaki maskowane przez pregę objawy chorób.
Rejestracja: 2016
  • 959 / 82 / 0

Można to brać doraźnie np na ciężki dzień rano 150?
Rejestracja: 2017
  • 426 / 37 / 0

Teoretycznie brana w ten sposób też pomaga. Mi na pewno w pewnym stopniu, gdy zapas mi się kończył często robiłem tak że brałem raz na 3-4 dni lub w momencie gdy czułem się psychicznie zjebany jak koń po westernie.

scalono - 04pain

I mam pytanie może zna ktoś odpowiedź. Jak z tą pregabalina donosowo? Nie interesuje mnie ta droga podania ale chce zaspokoić ciekawość, ktoś coś na ten temat wie, czytał coś o biodostępności ta drogą przez śluzówke (Może nie licząc tego co spłynie do żołądka) oraz szybkości działania w tym przypadku?
Rejestracja: 2008
  • 1186 / 125 / 0

Pregabalina jest nieoceniona w przypadku schodzenia ze słabszych opio, typu kodeina, morfina, po uprzedniej redukcji owych opio. W odpowiedniej dawce pomoże tak na somę jak i na psychikę, po wcześniejszej redukcji opio. Ten lek potrafi zdziałać cuda!
Wie o tym ten, komu się, kurwa(!), nagle skończyła. Niech zdradzieckie klony schowają się w tym względzie!

Co do nosa, działa zauważalnie szybciej, spływ do zniesienia, nie drażni (raczej, przynajmniej nie zauważyłem) śluzówki, ale... jak dla mnie wpakować sobie w nosa choćby i 150 mg to nie lada wyczyn. W przypadku per morda wkręca się około godziny.
Rejestracja: 2017
  • 426 / 37 / 0

Jak szybko wchodzi u Ciebie per nos? Ja parę razy spróbowałem w zjebanym politoksykomańskim okresie w swoim życiu, Ale nie zwracałem uwagi na to jak szybko wchodzi. No trochę tego prochu jest, I jest mało smaczne aczkolwiek fakt, Nie drażni zbyt mocno. U mnie per morda też się ładuje koło godziny a po 2 jest już mniej wiecej pełne spektrum działania. Ciekawe jak z tą biodostępnością.
Rejestracja: 2008
  • 1186 / 125 / 0

Sądzę, że z 15 minet. Nie wiem jak z biodostępnością, ale mam nadzieję, że spływ załatwia sprawę i cała reszta spływa do żołądka, bo nie zauważyłem, by działało słabiej niż po. Dużo zależy od czystości śluzówki, jak mniemam.
Sam spróbuj, a się przekonasz %-D

A ja mam inne pytanie: czy mota ktoś od swojego lekarza, nie psychiatry? Co mówicie, na lęki?
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 699 / 0

Tak, dokładnie. Z tym że z panią doktor się znam od dawna i bez problemu wypisywała też tony alpry której już nie jem (bo też niezbyt potrzebuję) a nie chce mi się też męczyć z odsprzedawaniem tego. Nakieruj rozmowę na leki które są działają dość długo i jest przy nich niskie ryzyko uzależnienia i efektów ubocznych (za taki lek prega uchodzi u wielu lekarzy czy się to podoba czy nie). Albo coś co nie będzie powodowało senności i problemów z pamięcią. Teoretycznie na przewlekły lęk jak przy GAD na przykład powinny być większe szanse dostania tego niż przy sporadycznych atakach paniki, bo na te drugie zwykle lecą benzo.
Posty: 5480 Strona 264 z 548
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1716 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości