Odtruwanie się od opiatów by DexPL

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 229 / 10 / 0

14 sierpnia 2019hammerzeit pisze:
Z tym że wiecie chyba, że DXM jest najskuteczniejszy do zbijania tolerki przy całkowitej abstynencji (w moim przypadku przez niecałe 3 tyg i spadła sporo więcej, niż się spodziewałem) , a nie przy 2-3 dniowych przerwach między dawkami, nie mówiąc już o braku jakichkolwiek przerw? Jak nie ma się tolerancji na DXM, to na początku mikro-dawki wyraźnie podbijają działanie, natomiast po kilku razach efekt już zanika. Przy detoxie po prostu pomaga na skręta, dodatkowo przyśpieszając spadek tolerancji już po nim.
Swietna wiadomosc ! Biore DXM juz od tygodnia 2x 30mg dziennie , zostac przy takim stosowaniu ? Czy cos zmienic ??
  • 429 / 35 / 0

Ja tyle mniej więcej brałem, jak cię nie zamula niepotrzebnie (chyba, że to lubisz ;)), to możesz zwiększyć do 45mg-60mg, bo tolerancja też rośnie i nie wiadomo, czy ma to wpływ na samo obniżanie się tolerancji (bo na samo wzmacnianie działania już tak), GG Allin też bodajże stosował taką dawkę, jeśli jeszcze odwiedza forum to możesz go zapytać o szczegóły, on to badał bardziej naukowo, ja piszę tylko na podstawie własnych doświadczeń.

Tu więcej info i spostrzeżeń jak ktoś jeszcze nie czytał
zbijanie-tolerancji-na-opioidy-za-pomoc ... 62834.html

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Kannabidiol z konopi jest silnym antybiotykiem

Skuteczność działania kannabidiolu można porównać do wankomycyny i daptomycyny.
  • 896 / 197 / 0

Pamiętam że w badaniu gdzie łączono DXM z morfiną właśnie w celu sprawdzenia wpływu na tolerancję, proporcja wynosiła 1:1. To też może być jakiś wyznacznik, np. brałeś 600mg kody to 60mg DXM dziennie będzie ok. Możesz poeksperymentować, ale sam nigdy chyba więcej nie używałem.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata