4-HO-MET; Metocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 560 / 84 / 0

@Sawant
Jadłem niewiele ale to nie był pierwszy raz. Ogólnie mój pierwszy raz z hometem wyglądał tak samo, potem kolejne dwa czy trzy ok no i ten ostatni. 2cb nawet lżej na mnie działało.
  • 430 / 30 / 0

Ktoś z Was próbował mniejsze dawki rzędu 10-13mg?
Bo mam w tabletkach po 25mg, wiem jak działa cała, ale tym razem chcę "w miarę" ogarniać rzeczywistość i uprzyjemnić sobie czas, zamiast tripować na całego.
Jest jakiś niedosyt albo dziwne odczucia?

Pytam, bo z Acometem miałam tak, że wzięłam kiedyś pół tabsa (1/2 z 25mg) i pamiętam, że efekty fizyczne (mdłości, kręcenie się w głowie) przeważały nad wrażeniami wizualnymi. Później wzięłam całe i nawet nie wiem, czy coś mi było - po prostu cieszyłam się kolorami, jakie mnie otaczały :D

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Pielęgniarka nie przyszła zbadać się na narkotyki. Została zawieszona

Departament zdrowia w stanie Waszyngton zawiesił uprawnienia pielęgniarki, która nie stawiła się na badanie na obecność narkotyków.
  • 560 / 84 / 0

wizualnie może z 1h coś posmyra, na wejściu zwłaszcza, a potem tylko dobry humor, lepsze kolory itp
imho połówki się nie opłaca walić
a jak to te szare LL to one mają po 20mg nie 25
  • 209 / 15 / 0

ja połówkę waliłem tylko HOMiPTa na samym początku jak się bałem całej

był dobry humor, podniesienie nastroju i kolory jak pisze delicsajko, oprócz tego lekkie falowanie albo kręcenie się pikseli [ale do prawdziwych, mocnych wizuali to się ma nijak] i lepszy odbiór muzyki.

Podejrzewam że z hometem będzie podobnie.
  • 999 / 133 / 0

Nawet te 20 mg metocyny to nie będzie specjalnie mocny trip, a raczej krótka zabawa z fraktalami i zmienionym myśleniem. 10 mg nie ma sensu brać, chyba że ktoś chce zrobić microdosing albo mixować z innymi psychodelikami/dysocjantami. Po 20 mg miprocyny nie miałem pełnego tripa, a miprocyna IMO jest mocniejsza od metocyny. Nawet 10 mg tej pierwszej do 450 mg DXM nie dało jakiegoś super podbicia wizuali. 10 mg to jak dla mnie marnowanie materiału.
  • 38 / 2 / 0

10 miligramów jako microdosing?
Przecież to ilość dająca wyraźne działanie.
Nawet jeśli nie satysfakcjonuje to już jest normalne dawkowanie mogące u niektórych wywołać silne efekty
  • 209 / 15 / 0

no silne może nie, ale powyżej dawki progowej, 10mg będzie prawie zawsze wyczuwalne więc też nie powiedziałbym że to microdosing.
  • 560 / 84 / 0

Uwierz mi, że może i silne ;d
  • 999 / 133 / 0

Chciałbym, żeby 10 mg tryptaminy działało na mnie silnie. Nawet 20 czy 25 mg metocyny to był słaby trip jednak. Przy 20 mg miprocyny (drugi trip na psychodeliku w życiu) poleciałem po Acodin do apteki bo było za słabo. Ilości rzędu 10 mg nadają się tylko do mixów z innymi psychodelikami/dysocjantami/ziołem, solo nawet dla niedoświadczonego będzie mało. Ale fakt faktem, że każdy reaguje inaczej. Choć żeby przeżyć coś mocnego na 10 mg takiej zabaweczki jaką jest metocyna to trzeba solidnie S and S spierdolić.
  • 560 / 84 / 0

Dlaczego spierdolić?
Ja kiedyś na 0.5 grzybów miałem z zamkniętymi oczami pełnoprawny trip.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata