Benzodiazepiny: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 132 / 1 / 0

Ja brałem i w sumie się nie zgodze, mnie np 0.5mg alpry nie uspokajało, więc raz zapodałem 0.5 mg alpry z 12.5mg hydro gdy szedlem do nowej pracy i byłem o wiele spokojniejszy i nie senny
  • 44 / 2 / 0

Ja natomiast potrafie walic ostatnii 3,5-4 mg. alpry i nie czuje prawie dziala jej. Dodam ze 3-4 miechy nic nie zarzucalem. Co to sie stalo nie mam pojecia. Wsciekly jestem bo byla taka fajna. Dzis leci wlasnie mix z. 4mg alpry +1mg klona i mieszam z browarem ( leci wlasnie 2 z 4 planowanych). Zastanawia mnie czy ten mix cos poskutkuje.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Marihuanowy szał firm, ale uwaga na wskaźnik "chciwości"

Duże firmy starają się zdobyć udziały w wartym ok. 150 mld dol. rynku produktów zawierających marihuanę - wynika z danych Standard & Poor's. Ich uwagę przyciągają zarówno przysmaki dla zwierząt jak i alkohol.
  • 3 / / 0

Clon luzuje mnie jako tako, nijak szczerze mówiąc ma się to do zolpidemu. Jak myślicie, diazepam byłby idealny? Czy coś innego?
  • 354 / 8 / 0

alpra+zolpidiem próbował ktoś?
  • 21 / 4 / 0

Zależy w jakim celu. alpra przeciwlękowa, zolpidem bez tolerki usypia dość ekspresowo. Aczkolwiek mieszałem jedno z drugim jak zolplidem nie dawał rady uspić
  • 354 / 8 / 0

Poszło 0.5mg alpry p.o, a za jakieś 20minut mam przygotowaną małą lufke dobrej mj, myślę że będzie dobry miks
  • 229 / 10 / 0

10 sierpnia 2019Mondeeste pisze:
alpra+zolpidiem próbował ktoś?
Ja probowalem jakis czas temu .. z dawka trzeba uwazac .. ale polecam dawke nieco nizsza niz bierzesz pojedynczo alpre i zolpi . Ogolem przyjemny mix
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata