Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 5049 / 192 / 8

08 sierpnia 2019poranocnaa pisze:
Cały czas loguję się z tej samej przeglądarki.
To spróbuj z innej, i daj znać czy też nie działa.
poranocnaa pisze:
Komunikat jest cały czas ten sam czyli ......""Logowanie może nie działać......itd).
To nie jest akurat komunikat tylko ostrzeżenie zamieszczone przez administratora dla wszystkich logowań – nawet zanim wyskoczy błąd.
poranocnaa pisze:
W związku z tym "ciasteczka" wyczyszczone. I nic.
Spróbuj jeszcze pamięć podręczną (cache).
poranocnaa pisze:
A ostatni komunikat sprzed chili brzmi :"Informacje
Nie można znaleźć podanego adresu e-mail/nazwy użytkownika"
Prawdopodobnie podajesz zły adres e-mail. Ten, który jest w bazie jest dosyć skomplikowany. Zwróć się do mnie na mail proszę: surveilled[małpka]hyperreal[.]info

poranocnaa

• / / 0

Ponad dobę temu, poszedł email do Ciebie.
Czekam na odpowiedź :-)
Pozdro.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Lublin: Uderzenie kryminalnych w narkobiznes

Kolejny cios lubelskich policjantów wymierzony w narkobiznes. Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadać będą za udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających.

lobo87x

• / / 0

Hej @surveilled możesz przywrócić mi dostę do konta LOBO87. Z góry dzięki.
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

@surveilled proszę o przywrócenie konta cyfrowypolsat vel drapok
  • 5049 / 192 / 8

@LOBO87 & @cyfrowypolsat: Konto aktywowane.

Pozostałym osobom odpisałem na maile.
  • 1009 / 135 / 0

Widzę właśnie, dzięki wielkie <3

BTW da się jakoś zmienić „alias na Hyperrealu”? Po wejściu w moje konto dalej widać mój pierwszy nick, a chciałbym to zmienić na mój aktualny.
  • 803 / 7 / 104

aliasy są stałe i nie zmieniają się

Agares1

• / / 0

Witam. Czy mógłbym prosić o aktywację konta Agares ponieważ mail aktywacyjny nie przychodzi
  • 6884 / 752 / 0

^
Sprawdź w spam'ie.

Agares1

• / / 0

Sprawdzalem. Niestety brak. Co chwilę odświeżałem też j skrzynkę i spam. Przycisk od wysłania ponownie maila aktywacyjnego też użyłem
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata