Sildenafil (Viagra)/Tadalafil (Cialis) - Miksy z substancjami (2)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 39 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2019
 • 2 / / 0


A mix sildenafil (25g) i pseudoefedryna żeby nie usnąć, wyjdzie coś z tego? :)
Rejestracja: 2018
 • 1733 / 283 / 154


@ElDirko A jaka dawka pseudoefki? Mix raczej niezalecany, może zaszkodzić na układ krążenia, zwłaszcza na ciśnienie. Lepiej odpuścić p-efkę.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Łapanka przy okazji Open'era. Policja zatrzymała 11 osób z "niewielkimi ilościami narkotyków"

Open'er to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, na które przyjeżdżają ludzie z całego świata. Okazuje się, że pośród nich na ulicach Gdyni chodzą teraz policjanci, wyłuskujący osoby, które można oskarżyć o łamanie prawa.
Rejestracja: 2009
 • 1613 / 267 / 0


@taurinnn dlaczego na ciśnienie miałoby zaszkodzić? Sildenafil obniża ciśnienie, pseudoefedryna podnosi. Powinno się to równoważyć.
Rejestracja: 2019
 • 229 / 10 / 0


A jak sildenafil 50mg i 100mg wplywa przy braniu opioidow ? Przy fencie petydynie i oxy ? Wie ktos ?
Rejestracja: 2009
 • 1613 / 267 / 0


Istnieją ograniczone dowody, że opioidy mogą nasilać działanie. Prowadząc do erekcji, która trwa od 2 do 5 godzin. Głownie efekt ten zauważono u użytkowników DHC, którzy przyjmują go przewlekle ale możliwe jest, że dotyczy on również innych substancji z tej grupy.

Jak chcesz więcej info to rzuć okiem na:
Goldmeier D, Lamba H "Prolonged erections produced by dihydrocodeine and sildenafil."
Rejestracja: 2019
 • 1 / / 0


Generalnie z MDMA jest dla mnie ok, gdy wchodzi faza no dotyk, odczucie rozpływania się - co prawda trudno mi wyobrazić sobie szybką akcje, ale jest nie narzekam na ochotę.
Problem, że często wchodzi faza bardziej na rozmowę i muzykę. Pewnie dużo to kwestia nastawienia, ale potrzebuję czegoś co da efekty kochliwej euforii + nie przeszkodzi działaniu 50tki Sildenafilu.
Rejestracja: 2019
 • 2 / / 0


Poczytałem, temat odpuściłem. P-fkę zamieniłem na dropsa. Niestety, efekt po zarzuceniu sildenafilu był w tym przypadku słabszy niż przy alko... Czy znaczenie miało to, że najpierw wrzuciłem ex, a potem sildenafil?
Rejestracja: 2019
 • 229 / 10 / 0


Ale moze zalezy jaki silnedanil ? Bo jest ich sporo z tego co zauwazylem ? Sildenafil actavis ranbaxy itp .. i musze od siebie dodac ze gdy bralem actavis bylo ok zadnych ubokow typu bol glowy itp ale jak bralem ranbaxy to jakies okolo 20min po zazyciu tabletki mega skok cisnienia bol glowy twarz cala czerwona .. ale wzwodu nie osiagnelem . Ktos cos ?
Rejestracja: 2013
 • 68 / 2 / 0


Też zauważam różnice w działaniu, zależnie od firmy.Jak stosujesz jeden dłużej to trochę przestaje działać i wtedy najlepiej zmienić firmę i wio.Niby substancja ta sama a jednak..W sumie większość znajomych ma podobne odczucia i tak robi żeby nie zwiększać dawek.
Posty: 39 Strona 4 z 4
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość