DCK, 2'-Oxo-PCM, Deschloroketamina - wątek ogólny

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 468 Strona 41 z 47
Rejestracja: 2011
  • 14 / 3 / 0

@endother powinieneś zrobić w wątku o sprawach związanych z prawem. Napewno nie jesteś sam z tym problemem.
Rejestracja: 2016
  • 762 / 105 / 0

26 lutego 2019Dukken pisze:
(...)od paru dni chodziło za mną żeby zamówić od pewnego vendora na P odrobinę 3 meo PCP...
Ja mówię o panu z pasją. Ten od którego planujesz zamówić jest jak najbardziej okej, a sam pomysł zamówienia anielskiego pyłu jest po prostu genialny. Nie bój się i zamawiaj. Pcm jest trochę inna od PCP. PCP to taka shiza stymulacja. Na wycieczkę do lasu lub zabawę w szalonego spawacza. Natomiast pcm nadaje się do oglądania filmów grania w planszówki i ogólnie gry komputerowe.

Ma ktoś link do sin z wynikami testów żółtych tabletek?

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Urodziła martwe dziecko. Wcześniej zażywała amfetaminę i ecstasy

W szpitalu w Legnicy (woj. dolnośląskie) kobieta pod wpływem substancji psychoaktywnych urodziła martwe dziecko. Prokuratura bada, czy zażywanie narkotyków przez matkę mogło spowodować śmierć chłopca.
Rejestracja: 2018
  • 218 / 14 / 0

26 lutego 2019endother pisze:
Jak by kogoś to jeszcze interesowało zostałem skazany na karę pozbawienia wolności za posiadanie 11 tabletek o masie netto 1,35g z substancją 3-MeO-PCP objętą ustawą o przeciwdziałaniu narkomani.
Żółte tabletki nabyte około listopada/grudnia 2017 od zamkniętego już vendora z pasją. Przez wszystkich, chyba nawet włącznie z SIN uznawane za 2'Oxo-PCM.

Jeśli ktoś posiada wyniki analiz, lub również miał wpadkę z tą substancją pod koniec działalności sklepu proszę o kontakt. Będzie się mi łatwiej odwołać.
Spoiler:
Poddałeś się dobrowolnie karze? Same zawiasy czy jeszcze grzywna?
Rejestracja: 2016
  • 762 / 105 / 0

I to i to, nie poddałem się dobrowolnie karze. Jeszcze wrzucę tutaj akt oskarżenia za parę dni. Na to idą nasze podatki, nie na szpitale, nie na emerytury tylko na ściganie młodych ludzi którzy sadzą gandzie.
Rejestracja: 2018
  • 2432 / 529 / 155

Panowie, kończcie offtop, przenieście dyskusję do knajpy. ;)
Rejestracja: 2014
  • 979 / 189 / 5

Z wczoraj na dziś trip życia. Jadłem masę różnych dragow. Kwas, fenyle, trypty, keta i jej analogi, paliłem DMT czy szałwię to jest najlepsze co mi się przytrafiło. Tego szukałem w psychodelikach, całkowite oczyszczenie, rozwiązałem kilka dręczacych mnie problemów dnia codziennego, polubiłem, Ba!, pokochałem Pink Floyd. Kurwa jakie to jest dobre xD posprzątałem nawet chatę haha teraz czekam na dostawę od innego vendora
Najpierw wrzuciłem 25mg, po 1.5h kiedy stwierdziłem, że peak dorzuciłem 15mg i po +/- 1h dorzuciłem 8mg 3-MeO-PCE ale tylko dlatego, że oxo-pcm się skończyło i trip zakończył się potem całkiem miło. Gdybym miał więcej zjadł bym pewnie wszystko #japierdole
Cieszyłem się z bycia sobą, ze soba, z narzeczoną, że jestem, głaskałem się po ciele, prawie się poplakalem ze szczęścia. Widziałem, mówiłem i myślałem piękne rzeczy, zmienił mi się odbiór muzyki. To jak najlepsze co wyobrażałem sobie o psychodelikach i XTC i połączenie tego w jedną, realną substancję.
Oficjalnie się wjebałem, tyle
Aaaa uhm i sort w krysztale

---------------------

Nie mogę edytować ale w sumie lepiej
uwaga uwaga
okazuje się, że znany i lubiany chiński vendor nadal ma DCK chociaż w kurewnie wysokiej cenie (dopiero przy 10g lepiej) ale może można sampla xD właśnie zamawiam więc pewnie na następny weekend będzie i dam znać czy ten sam sort

Scalono. taurinnn

Aktualizacja.
Nie ma jednak ten chinol już, zapomnieli ze stronki usunąć.
"Jaszczurze" labo ;) ma zamiar zacząć produkować na własną rękę DXE do końca tego roku także jest nadzieja.

Scalono. taurinnn

Minęły 3 miesiące i co? I jest DXE dostępne :D
Festiwal nadciąga, kaski chyba brak ale trzeba się wykosztować %-D

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2010
  • 311 / 1 / 0

Koleżanka dostała to w wawie jako Ketamine, wyrzucić czy da się coś z tym zrobić? (Testy z SIN jej tak powiedziały).
Rejestracja: 2014
  • 979 / 189 / 5

20mg i do łóżka. DCK jest boskie
Rejestracja: 2016
  • 762 / 105 / 0

Jesli tak to sprzedam dusze za 40mg tego towaru. Ale z tego co soe orietune nie ma tego i to raczej bledne testy z sin. No to tak jak by ktos mial czysta kokaine i sprzedal by ja jako 3cmc.
Rejestracja: 2018
  • 180 / 74 / 0

@mucha__

Wątpię żeby to faktycznie było DCK, tak jak @endother pisał tej arylki już dłuższy czas nie ma w obiegu. Chyba że ktoś zachomikował i pchnął jako ketę %-D

Jak koleżanka ma wagę przynajmniej 0,01 g to niech odważy 100 mg, podzieli na 4-5 części i zwyczajnie przetestuje taką mini porcyjkę. Jeśli to ketamina i testy SINu zawiodły to niewiele poczuje (no chyba że S-izomer ketaminy, to jednak poczuje %-D ). A jak jednak DCK to wyro, słuchawki na uszy i leciszzzz :patrzy:
Posty: 468 Strona 41 z 47
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1110 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kofel i 1 gość