Życie na trzezwo?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2024 Strona 166 z 203
Rejestracja: 2019
  • 150 / 21 / 0

Łatwo być trzeźwym kiedy w życiu wszystko się układa i się jest szczęśliwym. Wtedy można by brać raz w miesiącu heroinę i się nie uzależnic
Rejestracja: 2007
  • 892 / 60 / 0

Życie na trzeźwo to piękne hasło, tylko po co?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

W trumnach ukrył blisko 300 kg marihuany. Kłamał, że przewozi ciała zmarłych na koronawirusa.

Funkcjonariusze patrolujący autostradę BR-600 prowadzącą do Jatai, w stanie Goias, w godzinach wieczornych zauważyli karawan pogrzebowy, którego kierowca poruszał się niezgodnie z przepisami...
Rejestracja: 2019
  • 150 / 21 / 0

Gdybym miał kogoś kto mnie kocha to miałoby sens. Bycie wolnym od nałogów dla jakieś kobiety a tak to jedyny moment zapomnienia
Rejestracja: 2019
  • 1111 / 87 / 0

@Landsberg2015 To prawda .. jak sie ma dla kogo to jest inaczej , 2polowka cie pocieszy albo wesprze w ciezkich chwilach .. ale jak jestes sam to jest to jedyne rozwiazanie na chwile zapomnienia o problemach i klopotach zycia codziennego .. oczywiscie jak wszystko sie uklada nie ma problemow itp to latwiej zyc na " trzezwo "

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 457 / 50 / 0

@michass90 nie zgodzę się. trzeba mieć poukładane w środku. inaczej to nie pomoże ani "druga połówka", ani miliony $, czy cokolwiek tam sobie wyobrażamy, że zmieniłoby nasze życie.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2017
  • 271 / 17 / 0

05 sierpnia 2019nCuX pisze:
05 sierpnia 2019Kamral pisze:
a jak myślicie można zregenerować mózg po długiej abstynencji, czy lata ćpania zrobiły nie odwracalne zmiany ?
Karmal napiszę ci tak nie ćpam stimów rok ponad z benzo miałem styczność kilka razy w trakcie abstynencji.
Szału nie ma i chyba nie będzie części rzeczy powoli się stabilizuje ale żeby było dobrze to musisz sporo wysiłku i chęci w to włożyć.
Byles na jakies terapi czy cos czy samemu udało Ci sie ? pijesz alkohol ?
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 240 / 20 / 0

Jak dla mnie gówno prawda, że jak się ma dla kogo to się jest trzeźwym, chyba tylko na krótką metę. Żeby być trzeźwym to musisz zmienić sposób postrzegania świata. Ćpanie to głowie ucieczka od rzeczywistości. Przez nikogo nie rzucicie jak sami nie zmienicie modelu swojego postrzegania świata, bo to jest w nas a nie na zewnątrz.
Rejestracja: 2009
  • 1670 / 347 / 0

Na pewno posiadanie osób, których się kocha jest pewnego rodzaju hamulcem przed ćpaniem. Bardziej to się tyczy jednak osób, które nie są uzależnione. Jeśli masz poukładane życie, otaczają Ciebie ludzie, z którymi lubisz spędzać czas itp to narkotyki są mniej atrakcyjne.

To jak w tym eksperymencie:
https://www.youtube.com/watch?v=nCZzjA0KzSU
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 62 / 15 / 0

Ogólnie tak to może i wygląda, ale podziały społeczne z zasady nie wyznaczają granic narkomanii. Wystarczy spojrzeć na światowe gwiazdy muzyki / filmu, mające wszystko poukładane w życiu najlepiej jak się da, rodziny, znajomych, a jednak umierają przedawkowując fenta czy inne oxy i mixy.
Rejestracja: 2018
  • 566 / 49 / 0

napewno jeszcze trudniej zyc na trzezwo jak czlowiek sie czuje czesto samotny,bo tez z nudow czy samotnosci ma ochote sie czyms znietrzezwic
Posty: 2024 Strona 166 z 203
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1327 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości