Miksy - wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1 / / 0

Jaka jest zależność z tolerką od MDMA a LSD? Jakiś czas temu ze znajomymi zeżarliśmy karton jednego wieczoru, drugiego planowaliśmy polecieć z dropsami. Na początek wpierdoliliśmy cuksa ok 300mg który ledwo co nas wyjebał. Dopchaliśmy się kolejnymi, nieco innymi i słabszymi (łącznie 8 na 3 osoby poszło) i w zasadzie to nic się nie stało.
Natomiast innym razem zeżarłem z kolegą znaczek kilka godzin po wpierdoleniu piguły i wszedł normalnie.
  • 1974 / 103 / 0

jak już napisałeś w tym temacie akurat, to było zrobić candyflipping i każdy byłby happy

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

"Narkotykowy tata" z Torunia walczy o uniewinnienie. Kasacja od wyroku w Sądzie Najwyższym

Damian N. z Torunia siedzi w więzieniu. Za podawanie swojemu 2-letniemu dziecku narkotyków skazany został prawomocnie na 6 lat pozbawienia wolności. Jego obrońca dalej walczy o uniewinnienie: kasacja trafiła do Sądu Najwyższego.
  • 2778 / 213 / 0

30 maja 2019septikshokk pisze:
Jaka jest zależność z tolerką od MDMA a LSD? Jakiś czas temu ze znajomymi zeżarliśmy karton jednego wieczoru, drugiego planowaliśmy polecieć z dropsami. Na początek wpierdoliliśmy cuksa ok 300mg który ledwo co nas wyjebał. Dopchaliśmy się kolejnymi, nieco innymi i słabszymi (łącznie 8 na 3 osoby poszło) i w zasadzie to nic się nie stało.
Natomiast innym razem zeżarłem z kolegą znaczek kilka godzin po wpierdoleniu piguły i wszedł normalnie.
Zależność jest taka ze albo mieliście chujowe piguly albo jecie zbyt dużo pigul, wystarczy raz w miesiącu przez rok i magia powoli zanika.
  • 865 / 22 / 0

Czy można łączyć kota z tramadolem? Jeżeli nie, to po jakim czasie po kocie mogę przyjąć tramadol?
  • 67 / 2 / 0

Od dwóch dni próbuję się naćpać tramadolem i pipa mimo braku tolerki wrzuciłem dziś 1250mg poprzedzone przez cały dzień w pracy 8mg klona i 1,25g lorazepamu i nic.
Dopiłem 100ml wódki, dwoma piwami i też nie specjalnie czuje tramadol - tylko standardowo nie mogę pisać z otwartymi dwoma oczami.
Dajcie mi proszę pomysł na jakiś fajny miks, chce się na prawdę ugrzać, a nie marnować tabsy, pożniej przejść na SSRI. Mam dostępne 2000mg tramadolu, jakieś 100mg klonazepamu 70mg Lorafenu, hydroksyzyna 250mg, alkohol koda mj alpra czy inne leki do kupienia. Mam jeszcze jakiś noopept i suple ale to chyba nie ma związku. Żadne |RCki, speedy nie wchodzą w grę to nie dla mnie. Czy dzisiaj nie zadziałał tramal przez te benzo? \tolerke mam na kode rzędu 720mg, na wódkę 1000ml.
mj trzeba czy jak? Czy to przez te benzo. :płacz:
  • 5 / 1 / 0

Jaki będzie efekt łączenia klonazolamu z flualprazolamem lub innymi benzo? Znacie też jakieś ciekawe benzo-miksy?
  • 2 / / 0

Na mnie jakoś trampek nie działa... Ostatnio miałem 50szt 100mg i brałem 600mg i nic... Później może minimum jak zarzuciłam 2mg lorazepamu ale do w porównaniu do kodeiny tramal to lipa... Jestem ciekawy połączenia koda DXM bo laczylem kosę ale z alk z mi z prometazyna i benzo.
  • 1974 / 103 / 0

03 sierpnia 2019Anonek44 pisze:
Jaki będzie efekt łączenia klonazolamu z flualprazolamem lub innymi benzo? Znacie też jakieś ciekawe benzo-miksy? [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
s0rry za karmę bez sensu, miał być cycat

znam - alprazolam + alprazolam + alkohol + palenie (w8em dałem tylko dwa przykłady benzo, i tak specjalnie to samo, bo nie ma lepszego benzo niż zajebać w chuj alpry)
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata