Życie na trzezwo?

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 489 / 48 / 0

@nCuX
zakladajac naiwnie ze wszystko co masz w tym garnku odparuje latwiej niz kokaina co nie jest prawda.Oczyszczanie substancji to sa dosc spre koszty w przemysle farmaceutycznym i technik jest na to mnostwo wlasnei ze wzgledu na to ze proste odpraowanie lub destylacja rzadko wystarczy

@m@michass90
Kazdy niemal zaczynal z umiarem a pozniej umiar sie skonczyl i wtedy juz sie z reguly do umiaru nie wraca
Użytkownik zbanowany
  • 413 / 17 / 0

Wiem ale to byl taki jednorazowy epizod .. i jakos nie bardzo mi sie usmiecha go powtorzyc hah teraz jak biore alpre to wieczorem 1mg albo 2mg i starczy ..

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Austria: Kup odzież, a ecstasy otrzymasz w bonusie

Para z austriackiego miasta Linz zamówiła pocztą ubrania, ale w paczce znalazła tabletki ecstasy o wartości 500 tysięcy euro.
  • 212 / 12 / 0

a jak myślicie można zregenerować mózg po długiej abstynencji, czy lata ćpania zrobiły nie odwracalne zmiany ?
  • 542 / 96 / 0

@kaczor1978 masz rację ale typ kupił 4 z której po gotowaniu wyszło 1.1g z wagi mimo że przerobiony na basa to się go palić nie dało.
  • 489 / 48 / 0

@m@michass90
Mi tam alpry zawsze 0,25mg starczy jak potrzebuje, nigdy na tym nie poplynalem i raczej nie poplyne, ale jak komus zasmakowalo raz to lepiej zeby sie pilnowal

@Kamral
Zalezy co bylo brane i jak dlugo, jak ktos lubi butex przykirac to obawiam sie ze moze byc roznie XD
Użytkownik zbanowany
  • 413 / 17 / 0

05 sierpnia 2019kaczor1978 pisze:
@m@michass90
Mi tam alpry zawsze 0,25mg starczy jak potrzebuje, nigdy na tym nie poplynalem i raczej nie poplyne, ale jak komus zasmakowalo raz to lepiej zeby sie pilnowal

@Kamral
Zalezy co bylo brane i jak dlugo, jak ktos lubi butex przykirac to obawiam sie ze moze byc roznie XD
Pisalem mi teraz obecnie 1mg wystarczy alpry i jest ok biore tylko po to by w nocy sie nie meczyc tak to w ciagu dnia nie widze potrzeby
  • 542 / 96 / 0

05 sierpnia 2019Kamral pisze:
a jak myślicie można zregenerować mózg po długiej abstynencji, czy lata ćpania zrobiły nie odwracalne zmiany ?
Karmal napiszę ci tak nie ćpam stimów rok ponad z benzo miałem styczność kilka razy w trakcie abstynencji.
Szału nie ma i chyba nie będzie części rzeczy powoli się stabilizuje ale żeby było dobrze to musisz sporo wysiłku i chęci w to włożyć.
  • 489 / 48 / 0

@nCuX
A w sumie dlaczego ty na tym forum siedzisz jak rok abstynencji dopiero?Imo to jest niepotrzebne nakrecanie sie, w koncu sie zlamiesz, ile mozna czytac o tym jak inni na fazie siedza. Wyglada jakbys sie tak naprawde nie pozegnal z tamtym zyciem
  • 542 / 96 / 0

@kaczor1978
To forum mi dużo pomogło w najgorszym okresie po terapii głody mam ale żeby zajebac po nosie to nie wchodzi w rachubę.
Może to jest chore ale chyba tylko tu czuje się że inni mnie rozumieją bo przechodzą to samo obecnie jest sporo abstynentów na forum.
Jestem uzależniony f19.2 ale pracuję ogarniam życie a forum też daje wygląd w siebie jaki byłem no ale dobra dobra taki święty nie jestem bo dostaję od magika MPH na adhd żeby nie było w każdym bądź razie biorę życie takie jakie jest czasami jest ciężko a najciężej jest odmówić sobie jak nikt nie patrzy.
  • 489 / 48 / 0

KUmam to,ale rok to malo czasu, za jakis czas nie bedziesz pamietal co bylo zle a bedziesz czytal o tym jak inni czuja ulge i euforie i kiedys mozesz sie zlamac.
MPH rozumiem, ze bierzesz tak jak przepisane i nigdy nie zajebiesz wiecej dla "kurazu"?
Ja tak mam z benzo, nigdy nei wezme wiecej niz trzeba,ale dla mnie z benzo to latwe bo mam zero korzysci z tego. Za to taki zolpidem to wyjebei caly i bede nieprzytomny chodzil po domu jak zombie.
Trzeba sie ciagle pilnowac,ja tylko jak sie ogarne to znikam stad,za duzo pokus tutaj
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata