Eter dietylowy

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1859 / 195 / 1

Bardzo sie rozczarowalem. mialem okazje testowac wziewnie. nie pilem.
smierdzi z geby z 6 godzin po inhalacji. nie uswiadczylem dzialania psychoaktywnego (albo nie zauważylem jego subtelnosci). Po sesji pare razy tylko splunałem, odkaszlałem A na ten konkretny test zużyłem dobre 100 ml. Szmatki po tym nie smierdza, zapach szybko sie rozchodzi w pomieszczeniu. Chloroform o wiele gorzej pod tym wzgledem- strasznie jebi, nawet szmatka w szafce na ktora wylałem 2 ml. Chloru.
  • 450 / 55 / 0

Co w takim razie czułeś ? skoro nie doświadczyłeś działania psychodelicznego, pytam bo od ostatniego czasu chodzi za mną spróbowanie eteru właśnie wziewnie - co więcej naoglądałem się Las Vegas Parano i to jeszcze bardziej mnie podkręca.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Legalizacja marihuany w Kanadzie obniżyła ceny statystyki Legalizacja marihuany

Rok po legalizacji marihuany w Kanadzie po raz pierwszy obniżono oficjalne ceny tej używki. Nadal zakupy na czarnym rynku są tańsze, ale nielegalnie sprzedawana marihuana również tanieje.
  • 1859 / 195 / 1

Czulem jak mi waliło z ryja dobre 6h %-D
Nic nie czulem, a ilosc niby spora. Nie kupuj, nic nie stracisz
Użytkownik nieaktywny
  • 923 / 258 / 2

To musiał być jakiś słaby eter, po prawilnym eterze czuć zapach co najmniej dzień, czasem nawet trzy.
  • 3 / / 0

Czy eter z allegro jest legitny?
  • 51 / 8 / 0

Jest, tylko papierka potrzebujesz żeby go zamówić
Użytkownik nieaktywny
  • 923 / 258 / 2

@Purp1e papierka? W sensie na firmę?
  • 101 / 6 / 0

Ej po tym się śpi?
  • 573 / 6 / 0

Zależy od kogo, można zamowic bez niczego.
Tak, śpi się jak po wódce.
Mocny smród jest tak dwie godziny po wąchaniu, potem trzeba chuchać komos na ryj zeby poczuł. Generalnie nie ma kaca, właściwie żadnych efektów ubocznych o ile jest czysty. Tylko klepie bardzo krótko, pojedyncze wąchanie to 5 minut fazy, żeby się mocniej i na dłuzej skuć to trzeba wąchać bez przerwy przez dłuższy czas, to wtedy może z pół godziny potrzyma. Zasadniczo klepie jak alkohol i gaz do zapalniczek w jednym. Fajnie się tym dobić po opio. I papierosy można palić spokojnie, tylko lepiej nie odpalać ognia przy otwartej butelce albo nasączonej szmacie.
  • 218 / 2 / 48

Ile zużyć tego ma szmatę na pierwszy raz?
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 156 uczestników Wejdź na czata