Mak - Ekstrakcja Opium z suchych Makowin

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 35 Strona 4 z 4

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik zbanowany
  • 477 / 2 / 0

dla zasady, obale tu ten mit, jakoby produkcja kompotu- odpalu była tania, wydajna i przyjemna. Do odpalu trzeba wiele składnikow, często drogich i kłopotliwych jak suche makowki (tzn słoma), bezet, no i konspiracyjna chata, dlatego najczęściej do tego jest kilka osób, z których każdy coś daje (załatwia) to co może. Gdzie robi się odpal, to wie cała dzielnica, np przez zapachy itp, więc i wizyty policji, rozprawy... Technologia odpalu nie jest zbyt wydajna, dlatego gdy do tego jest paru osób, to nieomal cała produkcja idzie na ich potrzeby (a tolerancję to oni mają jak cholera!). Cały odpal to cienka krystaliczna glazura na dnie garnuszka; gdyby z tej glazury zrobić kulkę, to była by to wielkość od ziarenka małego groszku, do może w rzadkich przypadkach dwie duże fasole. Przed podanie iv to się rozpuszcza w iluś tam cm wody, jak kto chce i jak kto musi... To wcale nie jest rarytas, ale jak ktoś już się zdecydował, to poświęca temu całe życie, bo gdzie w polsce ma się gwarancje, że zawsze kupi się jako taki towar? -Nigdzie! Gdyby ktoś dał gwarancje tym wszystkim cpunom, że zawsze będą mogli sobie kupić trochę dobrego towaru, to oni by wszyscy rzucili robienie odpalu i zaczęli chodzić do normalnej pracy, ale kto da taką gwarancje? Dlatego odpal nigdy nie był masowym narkotykiem, tylko dla małej grupy prawdziwych desperatów, co urodzili się cpunami i dla niego poświęcili swoje życie. Inni nawet jak wdepli w nałóg, to szybko kończyli tą przygodę, bo oni nie urodzili się z tą desperacką siłą, co każe nam to robić

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 2 / 0

ale wracajac do tematu co można zrobić z tej słomy zeby było łatwe i działające. Nie chdzi mi o wyskrobanie z tej słomy 100% czysciutkiej morfinki.Chodzi mi o cokolwiek byleby coś ;)

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Naćpany kierowca z Częstochowy ukradł portfel i sam to zgłosił. To początek historii!

Skarżyscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Częstochowy. Naćpany mężczyzna ukradł portfel, a później sam zgłosił się na komendę policji. Po narkotykach prowadził też samochód... A to dopiero początek historii.

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 486 / / 0

Zupa :-)

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 2 / 0

hehe ugotowalem troche tego kurwa smakuje jakbym ugotował ołówki alebo jakies zgniłe drewno.. ale w działaniu całkiem miłe chociaz delikatne bo balem sie zeby nie przesadzic na poczatek
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

W tym temacie dodam tylko taką uwagę że otrzymujemy suche opium z produkcji , a następnie używamy wody jako rozpuszczalnika końcowego do inekcji.
Posty: 35 Strona 4 z 4
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1316 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lol i 0 gości