4-HO-MiPT; Miprocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 188 / 9 / 0

20 lipca 2019DeepSpace pisze:
\
Jednak od długiego czasu nie tykam lizergamidów (brak dostępu do 25, tylko 1P, podobno też nierozróżnialne choć nie próbowałem 1P) , czas działania jest tak długi, że trzeba wrzucić wcześnie rano (nie lubię zarywać nocek i niszczyć sobie cyklu snu) a i tak jest mega wyczerpujące, następny dzień chodzę wypompowany z energii itp.
wolę mieć intensywnego 4h tripa niż 12h męczarni po kwasie.
spróbuj 300 ug 1p (lub wyższa dawka, zależy jakie masz doświadczenie z LSD). nie przejmuj się długością (i owszem, tripy zaczynane przed świtem są najlepsze : )), tak naprawdę podczas afterglow więcej się w głowie przerabia niż w czasie peaku. miprocyna jest pod tym względem płytsza.
  • 1082 / 162 / 0

miprocyna to mindfuck i euforia, LSD to klarowność umysłu i rozkminy nie z tej Ziemi. Dla doświadczonego zawodnika 300 mcg to idealna dawka, synestezja i silne mentalne przeżycia zapewnione. Trwa dłużej niż tryptaminy, ale dzięki temu jak ktoś szuka „oświecenia” to ma więcej czasu żeby je znaleźć.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

„Wysoki sądzie, byłem pijany i… nic nie pamiętam”. Czy takie wytłumaczenie może przekonać sąd?

W dalszym ciągu zdarza się usłyszeć, że stan upojenia jest okolicznością łagodzącą. Alkohol a wina w prawie karnym.
  • 3887 / 683 / 0

19 lipca 2019Pan Dejott pisze:
@blackgoku

Mam pytanie odnośnie twojej instrukcji przechowywania.
Czy porobione porcje w kapsułkach i wykonanie wszystko zgodnie z twoim sposobem będzie git?
Tak
  • 11 / 1 / 0

Siemanko, pytanie dla doświadczonych. Czy zauważyliście po miesiącach bądź latach zarzucania jakieś skutki uboczne po homicie?
  • 3887 / 683 / 0

Nie. Ale miprocyna jest podobna do psylocyny, a psylocyna przy nadmiernym zażywaniu rozwala nerki.
  • 1082 / 162 / 0

Ja również nic takiego nie zauważyłem. Trzeba na wszelki wypadek i tak robić odstępy między tripami, to mimo wszystko nieprzebadana substancja, poza tym za częste tripowanie sprawia, że psychodeliki tracą część swojej magii. Po wrzucaniu DXM + miprocyny 8 - 9 tygodni z rzędu co tydzień miałem na 2 miesiące dosyć jakichkolwiek halucynogenów. Teraz dla mnie miesiąc przerwy jest idealny.
  • 68 / 6 / 0

A teraz pytanie za 100 pkt. Czy po mipro ma się ogromną chcicę? Albo inaczej .- czy ktoś z szanownego grona forumowego takową po tej substancji miewa?
  • 1082 / 162 / 0

Nie zauważyłem, żeby miprocyna wywoływała u mnie większe pobudzenie erotyczne niż inne psychodeliki, co prawda jest większa euforia niż po LSD na przykład, ale nie ma wielkiego skoku libido. Po psychodelikach nie mam wielkiej ochoty na seks, choć oczywiście jest to ciekawe doświadczenie.
  • 188 / 9 / 0

29 lipca 2019Mario Escobar pisze:
A teraz pytanie za 100 pkt. Czy po mipro ma się ogromną chcicę? Albo inaczej .- czy ktoś z szanownego grona forumowego takową po tej substancji miewa?
libido jest takie, jakie dany człowiek ma na trzeźwo.
  • 3887 / 683 / 0

29 lipca 2019Mario Escobar pisze:
Raczej niekoniecznie. Bardziej bym skłaniał się ku temu, że jest odrzucenie od seksualnych czynności. Ale może to być sprawa indywidualna.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata