Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 12 z 16
  • 150 / 33 / 0
A mnie to znowu znokautowało na 11 godzin. Właśnie przed chwilą wstałam. Brałam samą jedną tabletkę, bez miksów
  • 330 / 12 / 0
Ja nie wiem ale to benzo powoduje u mnie oprócz oczywistego relaksu i chęci snu, zwiększenie libido, i to naprawdę mocne xD Co dziwne w tej grupie substancji. No i czasem też mocno wkręcające sny.
  • 240 / 21 / 0
Jak dla mnie to jest o wiele słabsze od clonoazolamu a miała być taka kosa, ogólnie to trzeba zjeśc tego sporo i jest to nie opłacalne na dodatek na reddicie dużo osób pisało o padaczce po tym wynalazku.
Uwaga! Użytkownik Kromozepam nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 666 / 67 / 22
Rzeczywiście jest mało opłacalne, bo według mnie pillsy mają zaniżone dawkowanie - powinny być conajminej po 1 mg jeśli nie po 2. 0,25 mg porobi może roczne dziecko... Mam dużą przerwę od benzosów i jako tako porobiło mnie 2,5 mg. Działanie sympatyczne, dość pluszakowe. Działania nasennego nie doświadczyłem.

-------------------

Jestem trzeźwym alkoholikiem od 8 lat. Przez ten czas nie miałem ciśnień na alko. Ale po zapadaniu flunitra odjebało mi i poszedłem chlać - jednodniówka co prawda. Do tego spożyłem 240 mg kody. Po benzosach ogólnie puszczają hamulce. Wypiłem nawet Amarenę z Biedry, Grzaniec Zbójecki (1 l) i 2x orzechówkę po 200 ml (bardzo smaczna). I jeszcze chciałem lecieć się dobić, ale matka cichaczem zabrała mi kartę. To było wczoraj, ale kaca nie mam, bo wiadomo, że benzyny likwidują kaca. 5 flu zapodałem na kociokwik. Trochę naodpierniczałem - rozwaliłem stół %-D Zdradliwe benzodziady. :ojeju: Muszę się pilnować :płacz: Guza sobie nabiłem o stół... Do benzosów zapodałem jeszcze 2 Asparginy, 2 witaminy B compositum i parząchę z damiany. Teraz jestem zdrów, a nawet pluszobenzowy.
PS. Admini zmieńcie te emotikony - ni w pipę to ni w oko. :zły:

----------------

Sorki za trzeci post z kolei. Jestem krótkowidzem (spieprzyłem wzrok pracując jako grafik komputerowy), a po flunitrazolamie mam wzrok jak brzytwa - widzę kolki sosen oddalone o 50 m :) No i te nasycenie kolorów! Lepsze niż po alprze, a ostrość prawie jak po kwasie.

Scalono. taurinnn
  • 154 / 10 / 0
U jakich vendorow mozna to dostac ? W jaka dawke celowac ? Kierowac sie tolerka na benzo czy to juz co innego i zaczac od 1tab by zobaczyc dzialanie itp ?
Uwaga! Użytkownik michass902 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 666 / 67 / 22
Jedna tabletka 0,25 mg nie poklepie... Ja mam niską tolerkę i 5 tabsów jako tako działało. Szukaj tego u (cut). Namiary w dziale Sprzedawcy.

Nie sugerujemy źródeł. taurinnn
  • 977 / 212 / 0
Wrzuciłem jedną jasno czerwoną tabletkę (kolor trochę pod róż podchodzi), czyli pewnie 0,25mg. Ciężko stwierdzić czy cokolwiek czuje, działanie na granicy placebo. Miałem tylko 1szt więc nie mam możliwości sprawdzić jak zadziała dorzutka.
Jest gdzieś podane dawkowanie tego? Jedną informację jaką znalazłem to:
Threshold 30-40ug
Light 40-80ug
Common 80-150ug
Strong 150-300ug.
Jeśli tak jest w rzeczywistości to albo strona podają złe informacje, albo z tymi tabsami jest coś nie tak, bo do "strong" to raczej daleko.
  • 666 / 67 / 22
Według mnie bardzo trafna rozpiska mocy. Po jednej pigule mało kto cokolwiek poczuje... A jeśli przeliczyć tak: 300 podzielić przez 25 = 12 tabletek, da naprawdę moc strong. I przypomnę jeszcze, że fnzolam to najbardziej kolorowa benzodiazepinka jaką znam - podbija kolorki że oj... Dość amnezyjna jednak i mocno puszczają po niej hamulce.
  • 977 / 212 / 0
Jak trafna rozpiska mocy skoro mówisz że 250ug nic nie poklepie, a tyle ma właśnie jedna tabletka.
  • 593 / 103 / 0
Flunitra to jeden z silniejszych benzo, imo rozpiska dość trafna, może tylko ciut zaniżona. Więc ja bym obstawiał trefny towar lub tolerkę xd
ODPOWIEDZ
Posty: 155 • Strona 12 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.