Amfetamina - Uzależnienie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1812 Strona 171 z 182
Rejestracja: 2011
  • 958 / 39 / 0

11 lipca 2019ZX pisze:
No akurat mieszkalem na osiedlach 15 lat temu i mialem wieloletni ciag po kilka g dziennie i jak postanowilem rzucic to nie bylo jakis szczegolnych akcji typu jak przy helu czy benzo, chyba porownania nie macie. Tylko chec przypierdolenia i nieogar ktory da sie ogarnac 5-htp. Chyba ze sie jest sebixem z osiedla ktory nie moze sie w ogole opanowac nawet po roku puszki.
30 lat temu ta prawidza feta byla ilu letniciag ? bo fizyczne uzaleznienie po 7 latach dopiero...
Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
  • 2479 / 183 / 0

11 lipca 2019ZX pisze:
No akurat mieszkalem na osiedlach 15 lat temu i mialem wieloletni ciag po kilka g dziennie i jak postanowilem rzucic to nie bylo jakis szczegolnych akcji typu jak przy helu czy benzo, chyba porownania nie macie. Tylko chec przypierdolenia i nieogar ktory da sie ogarnac 5-htp. Chyba ze sie jest sebixem z osiedla ktory nie moze sie w ogole opanowac nawet po roku puszki.
za przeproszeniem z jakiego chuja porównujesz rzeczy, które uzależniają fizycznie do speeda, który nie uzależnia fizycznie? to po pierwsze totalnie bez sensu, po drugie uzależnienie fizyczne jest przepierdolone, a psychiczne to walka z samym sobą, a nie konieczność zajebania, żeby nie zwariować od tego jak się czujowo chujesz

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Kaliszanie ćpają mądrzej (wyniki badań zjawiska narkomanii wśród uczniów kaliskich szkół)

Młodzi kaliszanie rzadziej używają narkotyków tradycyjnych, ale i moda na dopalacze zdaje się ustępować. To podstawowe wnioski płynące z realizacji Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 r. Władze Kalisza właśnie przedstawiły je kaliskim radnym
Rejestracja: 2018
  • 385 / 51 / 0

feta niby nie ma potencjału do uzależnienia fizycznego, aczkolwiek przyznam, że przy długim i intensywnym stosowaniu po odstawieniu i po tym jak minęła mi ''zwała'' to mimo wszystko, pomijając ogromną chęć zajebania sobie znowu(uzależnienie psychiczne) w moim przypadku, do momentu szarpnięcia kolejnej kreski miałam okropne problemy z sercem(ból, niereguralne bicie), drętwienie palców rąk i nóg, ''strzelanie kości''. Jak się nad tym dłużej zastanawiam to to równie dobrze może być po prostu skrajne wycieńczenie organizmu, dość logiczne przy stimach, ale mimo wszstko w pewnym sensie czuję się uzależniona fizycznie od amph, szczególnie jak już wpadnę w wir ćpania. Po prostu do czasu aż nie przyjebię kreski czuję się źle zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nawet gdy minie mi zjazd, taki stan utrzymywał się u mnie bardzo długo. Nie wiem jak będzie teraz jak znowu wrócę do włada, ale ciekawa jestem %-D
Rejestracja: 2018
  • 288 / 32 / 0

Tak jak mowisz, to raczej nie jest wina fety samej w sobie, ale kwestia wycieńczenia organizmu. Koleżankę tak biodro napierdalalo po dłuższym ciągu, że ledwo mogla chodzić.
A z sercem zawsze są jakieś jazdy niestety, trzeba się z tym liczyć.
Rejestracja: 2018
  • 210 / 20 / 0

28 czerwca 2019junkiexl pisze:
R mój znajomy dil,stary chłop,feciarz i heroinista od dwudziestu lat,dziennie brał około grama czyściochy od Ruskich,żyły miał zajechane więc walił fete domięśniowo,nie muszę mówić jak wyglądało jego ciało..jak nie przyładował amfy to chodził na mega wkurwie,dopiero po strzale z połówki się uspokajał.Poza heroiną i amfetaminą był mega uzależniony od żarcia,ważył dobre 170 kilo,wchodził tylko w dresy, których nigdy nie zmieniał, raz w roku na Boże narodzenie dostawał od matki nowy ,większy dres ,który zakładał i zdejmował po roku. Przychodziła do niego raz w miesiącu Swietłana ,która za spida sprzątała jego chlew,opróżniała stu litrowy worek pełen strzykawek jego i klientów, którzy pukali na miejscu (między innymi moich ).Nigdy nie palił papierosów. Ostatnio widziałem się z nim trzy lata temu,coś mówił o zakrzepicy i amputacji nóg. W zasadzie cały dzień siedział na kanapie i ważył białko, i czytał o II Wojnie światowej.
Fajnie. Co dalej śmiesznego napiszesz? Może, że dostał Nagrodę Nobla?
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 38 / 0

szmata generalnie to zdradliwa kurwa, w moim przypadku na finish zawsze mowie sobie ze koniec z tym kurestwem a przychodzi weekend i jest cisnienie zeby przyjebac w klame znowu.Popierdolony mechanizm.Amen
Rejestracja: 2018
  • 288 / 32 / 0

Klasyk, mam to co weekend....
Rejestracja: 2011
  • 391 / 58 / 0

Z moich obliczeń wynika że psychiczne uzależnienie jest jeszcze gorsze ponieważ męczysz się z nim cały życie, fizyczne trwa maksymalnie kilka dni, pocierpisz, wypocisz się, wyrzygasz, przeżyjesz delirium i co dalej? Teraz zostaje walka z Twoją własną głową, ta najtrudniejsza przy której wielu polegnie bez odpowiedniego wsparcia i wróci do ćpania. Nie wiem skąd się wzięło takie frywolne podejście do "uzależnienia psychicznego" jakby to było takie w sumie nic specjalnego, a to jest problem który zostaje z Tobą już do końca.
Rejestracja: 2015
  • 653 / 116 / 0

Też mnie to zastanawia. Przecież uzależnienie psychiczne jest wywołane zmianami w mózgu, których cofnąć się nie da, a można jedynie nadbudować na nich kolejne zmiany, dzięki którym człowiek uczy się z nałogiem żyć. Nie da się zapomnieć o ćpaniu, nieważne, ile by trwała abstynencja.

ZX

Rejestracja: 2018
  • 745 / 259 / 0

E tam, mój dziadek tak pierdoli. A prawda jest taka, że po roku abstynencji w przypadku amfy wszystko w mózgu wraca do normy. Ja byłem kiedyś mocno wjebany i niedawno spróbowałem fety i mi się w ogóle nie podobało. Zresztą jak się człowiek dobrze nastawi, zmieni towarzystwo, to po pół roku można już zupełnie zapomnieć i wrócić do siebie.

Zresztą to jest nielogiczne. Jeśli to można nabyć, to nie można odbyć? Jakieś powody? Źródła? Pierdolenie i tyle.
Posty: 1812 Strona 171 z 182
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1069 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alibummaje, mmigotka i 3 gości