Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1350 Strona 37 z 135
Rejestracja: 2018
  • 427 / 59 / 0

@The_Most_Bak ja już raczej jestem na etapie kiedy ostrzeganie i pytanie ''na co to?'' już dawno nie działa :v W prawdzie nie fukałam teraz tylko i wyłącznie przez wypadek samochodowy ale w miarę jak wracam do formy to coraz bardziej mnie ciągnie do fugi, a i ja sama nie mam zamiaru się opierać jakoś specjalnie. Szczerze to jak tylko wstanę na nogi to będe musiała nadrobić narkotykowe zaległości, bo mi brakuje paru substancji. amph, DXM i kodeiny chyba najbardziej. Jednak tylko paląc mj nie daje rady %-D Jak znam siebie to końcem końców i tak się naćpam na dniach bo nie zależy mi na swojej osobie zbytnio :>
Rejestracja: 2013
  • 199 / 33 / 0

@mmigotka to tak żartobliwie było. Ja tam ostatni żeby kogoś umoralniac, tymbardziej że sam siebie nie potrafie😁

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Uderzenie w handel dopalaczami - kolejna grupa rozbita przez CBŚP

CBŚP zatrzymało 7 osób podejrzanych o handel dopalaczami. Grupa mogła działać na terenie niemal całej Polski, rozprowadzając około 50 kg dopalaczy poprzez sklepy internetowe i przy wykorzystaniu firm kurierskich. Policjanci przejęli kilkadziesiąt paczek zawierających dopalacze, które są obecnie badane przez ekspertów.
Rejestracja: 2018
  • 427 / 59 / 0

@The_Most_Bak z narkotykami jest tak, że można umoralniać a jak ktoś nie chce to i tak tego nie zostawi ;)
Pamiętam te czasy jak jeszcze fukałam taka zafascynowana :v Człowiek głupi był...
Rejestracja: 2013
  • 199 / 33 / 0

@mmigotka dokładnie. A już w ogóle szczytem dla mnie jest jak jeden cpak wyzywa drugiego cpaka od cpaka. Jeden wali częściej, drugi rzadziej, jeden lubi ketony, drugi fete. Co mnie do tego? Jedynie jak naprawdę najbliżsi przyjaciele mówili mi że lecę za ostro to mnie ruszało jakoś, choć sam miałem tego swiadomosc, no ale miewam takie okresy i to jest silniejsze ode mnie. Dobra, koniec tego offtopa, jak się zdecydujesz przyfutrowac to daj znać czy wszystko okej;)
Rejestracja: 2018
  • 289 / 33 / 0

Taak, ćpun umoralnia ćpuna na forum dla ćpunów. @mmigotka czekamy na recenzję :)
Rejestracja: 2017
  • 1918 / 333 / 2

19 lipca 2019mmigotka pisze:
końcem końców i tak się naćpam na dniach bo nie zależy mi na swojej osobie zbytnio :>
Sorry za offtop, ale to mnie zaciekawiło. Serio masz niską samoocenę? Dziwne to trochę
Rejestracja: 2018
  • 427 / 59 / 0

@guccilui dlaczego miałoby Cię to dziwić? Wprawdzie to moje problemy z narkotykami zaczęły się właśnie od załamań i niskiej samooceny. Jak ućpałam ryja to mi było lżej.
Rejestracja: 2017
  • 1918 / 333 / 2

@mmigotka tak jakoś mnie to zdziwiło. Urodziwa jesteś, niegłupia, do tego wydajesz się sympatyczna, tak patrząc przez pryzmat tych kwestii, wydaje się, że nie powinnaś mieć powodów do załamek i tracenia wiary w siebie. No ale pozory mylą jak widać :)
Rejestracja: 2019
  • 37 / 12 / 0

przepraszam za offtop, ale nie mogłam się powstrzymać.

@guccilui niska samoocena (podobnie jak depresja) tyczy się nie tylko osób brzydkich, głupich czy pechowych, potrafi niestety dopaść nawet tych, którzy, patrząc z boku, wiodą idealne zycie. mi tez kiedyś zdarzało się słyszeć teksty typu "jesteś ładna, mądra i masz wszystko więc nie masz powodu by być nieszczęśliwa". takie podejście oczywiście wynika z niezrozumienia problemu, a nie ze złej woli rozmówcy, ale potrafi być ono bardzo krzywdzące. nie doszukujmy się logiki w depresji czy niskiej samoocenie, bo jej tam zazwyczaj nie ma. jest to często problem natury biologicznej (wynikający np. z niedoboru serotoniny) lub związany z cięzkimi wspomnieniami, nawet sprzed wielu lat. osoby z tego typu zaburzeniami szukając sposobu na normalne (szczęśliwe) zycie często sięgają po róznego typu uzywki, bo, jak wspomniała wcześniej @mmigotka, "jak sie ućpa ryja, to jest lzej". podejrzewam, ze ogromna część uzytkowników hajpa z tego właśnie powodu rozpoczęła swoją przygodę z narkotykami.

a wracając do tematu wątku: wiecie moze czy istnieje mozliwość wystąpienia tolerancji krzyzowej w przypadku amfetaminy i mefedronu? w sensie: czy osoba, która swego czasu zazywała duze ilości mefki, mogła zbudować sobie w ten sposób tolerancję na fetę? pytam, bo znajomej mi osobie w bardzo krótkim czasie dramatycznie wzrosła tolerka na amfetaminę, mimo ze wcześniej jej nie zazywała, podczas gdy ja od samego początku swojej przygody z tej substancją nie zauwazyłam praktycznie zadnej róznicy pod tym kątem. zastanawiam się nad przyczyną takiego zjawiska :)
Rejestracja: 2016
  • 2844 / 785 / 0

Tak, zachodzi downregulacja receptorów dopaminowych, coraz trudniej o haj na typowych stymulantach jeśli ktoś bawi się w różne dopaminergiczne wynalazki.
Posty: 1350 Strona 37 z 135
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1483 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: najlepszyPszyjaciel i 8 gości