Co ty byl za lek? Dzialajacy jak ''lek na szczescie''

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1549 / 243 / 0

25 kwietnia 2018hajdisoboszlo pisze:
Myśle o kuracji 2 tygodniowej, przerwa i następne 2 tygodnie.
Ten lek uzależnia fizycznie w sposób podobny do GBL i alkoholu. Biorąc takim trybem prędzej czy później zacznie się rozwój zależności fizycznej. Bez niego będziesz zlękniony, dysforycznie pobudzony i roztelepany. Nie będzie się dało zasnąć. A wtedy już pewnie regularny ciąg i wjebka na całego. Uważaj. ;-)
edit/chociaż to post z kwietnia, więc musztarda po obiedzie...
  • 237 / 31 / 0

baklofen to trucizna.
W razie przedawkowania nawet nie ma możliwości sprawdzenia stężenia we krwi.Nie ma badań które pozwalałyby zdiagnozować że to baklofen odpowiada za zatrucie.
Brałam przez jakiś czas i naprawdę żołądek tak mi podziękował że zwymiotowałam chyba śniadanie z przedszkola.Nie wiem jak może być lekiem na szczęście.
A i jeszcze uzależnia.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Rosyjska mafia przemyciła przez Polskę setki kilogramów haszyszu (+video)

Ponad 800 kg haszyszu o wartości 41 mln zł, przemycił z Hiszpanii przez Polskę do Rosji, gang rozpracowywany przez lubelskie „pezety” Prokuratury Krajowej.
  • 689 / 16 / 0

baclofen to droga donikąd i moim zdaniem jedna z mogących mocno zaszkodzić substancji.

Rzeczywiście z początku miałem tak jak Ty i po ketonach, kiedy przyjmowałem baclo, nie miałem parcia na dorzucanie. Tak jednak dochodzimy do meritum. Jak ze wszystkim tak i z baclo mamy do czynienia z kwestią tolerancji. Zwyczajnie zaczyna się dziać coś takiego, że jest ciągle dorzutka aby się zaspokoić a po jakimś czasie od zaspokojenia wszystko kumuluje się w wątrobie i nas wypierdala z adidasów.

Pierwszy raz - obudziłem się jak po pigułce gwałtu - ostatnio pamiętałem 14:00 a teraz była 4:00 ja zaś kompletnie nie wiedziałem w jakim mieście i na jakiej dzielnicy się znajduje. Nie chce mi się do tego wracać ale każdemu bym to baclo odradzał także dlatego, że jako jedyny popierdolił mi (wróciło na szczęście do normy) głowę do tego stopnia, że po odstawieniu, po dłuższym braniu, przez tydzień nie dałem rady nawet na chwilę zasnąć niezależnie od zmęczenia. ODRADZAM.
  • 269 / 30 / 0

Ważne by nie przedawkować- wtedy zasypiamy. Na mnie działa lekko rekreacyjnie dawka 20 mg, lekka euforia , pobudzenie.
  • 35 / 3 / 0

Brałam baclo terapeutycznie, dawkowanie zgodne z ulotką, i szczerze mówiąc przez ponad tydzień kilka godzin po wstaniu z łóżka czułam się z lekka przyćpana (zawsze brałam na noc), w sumie nie było to fajne bo w pracy muszę być skupiona. W większych dawkach daje mi raczej taką zmuloną fazę. Chyba czas odkurzyć niedokończone opakowanie ;)
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata