Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2059 / 639 / 0

W liceum pamiętam że Positivum babci brałem z kodą parę razy. Na szczęście potem odkryłem benzo i więcej do tego syfu nie wróciłem.
  • 592 / 19 / 0

Powiem Wam że nieograniczony dostęp do kody to nie jest najlepsza opcja. Mieszkam w Niemczech i tutaj koda tylko na receptę, moge wziąć 1-2 razy w tygodniu max. Teraz jestem od dwóch tygodni w Polsce na urlopie i od dwóch tygodni napierdalam codziennie kodę. Zupełnie nie kontroluję tego. Aptek mam od chuja bo to Warszawa i w sumie byłoby dobrze żebym już wrócił do Niemiec. Ze mną jest tak jak z tą małpą i brzytwą. Dopiero wykaraskałem się z jebanych benzo a już wisi nade mną wjebanie fizyczne w kodę. Na szczęście jeszcze tydzień i wracam do siebie...

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Miała być największa uprawa konopi w Europie, jest umorzenie

Prokuratura Rejonowa w Aleksandrowie Kujawskim umorzyła śledztwo w sprawie 15 tys. krzewów konopi, które rosły w Ciechocinku na polu zajmowanym przez jednego z rolników. - Przeżyłem sześć rozpraw aresztowych. Tak naprawdę nie było na mnie ani jednego dowodu – komentuje oczyszczony z zarzutów mężczyzna.
  • 1914 / 328 / 2

Normalka, szybko się wpierdalasz, psychicznie już jesteś wjebany. Teraz kwestia czasu, aż... dobra, nie będę źle wróżył. Zostań przy tej kodzie.
  • 8771 / 1183 / 0

Lepsze grzanie w Polsce, niż skręt w NRF'ie - zostań ; )
PS - Jak ja walczyłem, to nie było żadnych limitów - w pewnych aptekach obowiązywały limity umowne - rzędu 4 opakowań na dzień. W innych można było wykupić cały zapas (co kilkukrotnie czyniłem, jak trafiłem w cenie np 3 zł hakiem, gdzie 6 to był standard)
  • 1615 / 132 / 0

od 2 dni kody nie biore i czuje sie tak zjebanie ze szok, najgorszy jest ten bol psychiczny, czuje sie jakbym czynil bardzo zle nie wrzucajac kody
po prostu psychiczna rozpierdolka ale juz jutro mam nadzieje sobie przygrzeje tyle ze juz nie kode
  • 423 / 65 / 0

Tak to już jest w dalszych fazach uzależnienia. Super gdy jestem naćpany i mam towar pod ręką...kijowo, gdy jestem trzeźwy. Zanika ten stan pośrodku kiedy jest normalnie i czuje się po prostu ok.
  • 1970 / 301 / 0

@Drevolt dlugo grzales kode i jakie dawki ?
hel wreszcie ?
  • 592 / 19 / 0

Jak zrobię dwa dni przerwy w zarzucaniu to przerwę ciąg? Biorę dokładnie od 10 dni, 450 a ostatnio 600.
  • 314 / 71 / 0

Może pojawić się skręt, ja dopiero co przerwałam identyczny ciąg z takimi samymi dawkami, na drugi dzień wieczorem już mnie skręcało.
No ale każdy organizm jest inny, równie dobrze możesz w ogóle nie poczuć objawów odstawiennych
  • 592 / 19 / 0

Ile godzin od wzięcia ostatniej dawki skręt się pojawił? I ile czasu Cię trzymał ten skręt?
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 1244 uczestników Wejdź na czata