Najsilniejsze leki na sen przy bezsenności

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 323 / 17 / 0

Tyle że nie każdego mj usypia, a wręcz na odwrót, mogą być schizy.
  • 4138 / 517 / 11

Z benzo polecają fluoalprę.
A najlepszy sposób to giebel.
Uśpi nawet słonia. Na krótko, ale uśpi.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Nie z nami takie numery...

...mówi Służba Więzienna ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Olanzapina położyła mnie ZAWSZE! Nieważne w jakich ilościach i odległościach czasowych co się brało, olanzapina była niezastąpiona, i do tego kładła na baaardzo długi czas.

Tylko nie dla wszystkich ćpunów to jest korzystna opcja, bo jej zażywanie prowadzi do znacznego osłabienia działania stymulantów. Jeżeli ktoś ma akurat w szufladzie, bądź po prostu się nią leczy, to po jednorazowej zabawie z fetą czy RC jest zajebista.
  • 323 / 17 / 0

GHB, GBL napewno uśpi słonia. Nie na darmo mówią na to "tabletka gwałtu"
  • 179 / 4 / 0

Poleci ktoś jakiś lek nasenny który nie będzie powodował problemów metabolicznych i wilczego apetytu? Z tego powodu odstawiłem kwetiapinę która działała idealnie przez rok.
Trazodon odpada bo spałem po 12-14 godzin dziennie. Obecnie ładuje w siebie zolpidem ale chcę to odstawić bo nie chcę kolejnego nałogu.
  • 153 / 4 / 0

Akurat na mnie Olanzapina wgl nie dziala ile bym nie wziol .. Trazodon tez nic .. od ponad 4lat mam mega problemy ze spaniem .. stosowalem juz mnostwo roznych srodkow ( benzo barbiturany itp ) dormicum iv z 2tab 15mg , 4x15mg doustnie i nic .. poleci ktos cos naprawde mocnego ?
  • 110 / 2 / 0

A myślałem, że ja jestem ciężkim zawodnikiem o: Spróbuj kwetiapine w trzech krokach 150-300-600. Używam już ponad rok i usypia mnie jak na początku brania.
  • 153 / 4 / 0

Kwetiapine bralem dochodzilem do 2x300mg do tego zolpidem 30mg plus opio morfina 300mg doustnie badz oxy 240 doustnie jak mnie zleglo to max 30minut i tyle po spaniu a raczej czuwaniu .. czasem sobie zartuje ze propofol by pomogl ..
  • 4138 / 517 / 11

flunitrazepam - to jest TO !
Niestety w pl niedostępne benzo.
Może być też metakwalon.

Zostawię post, ale radziłabym przemyśleć doradzanie flunitrazepamu na sen - stosunek korzyści do ryzyka jest wątpliwy. taurinnn
  • 5 / / 0

Mam bezsenność na tle nerwowym. Na co dzień biorę 25 mg Ketrelu i 3 do 5 mg Melatoniny i jest ok, wzięte odpowiednio wcześnie ładnie wycisza bełkot w głowie i kładzie spać. Natomiast jak mam mieć jakąś sytuację stresującą czy nietypową nawet i 100 Ketrelu nie pomaga. Czy poleci ktoś coś, co by można dołożyć w sytuacjach awaryjnych i żeby za bardzo nie zmulało następnego dnia? Np. na rozmowę kwalifikacyjną?
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata