Doping mózgu vol. 2 (pytania dotyczące zestawów suplementów zadajemy w innym temacie!!)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 542 / 96 / 0

Jeśli chodzi różeniec to ja kupowałem ten z solgaru był skuteczny opierdoliłem 2 opakowania tylko dosyć drogi około 100zl za opakowanie i jadłem 4 tabsy dziennie ustabilizował depresje i wyciszył głody narkotykowe.
  • 7 / 2 / 0

Witam!
Chciałbym zasięgnąć opinii na temat środków stosowanych przeze mnie pod kątem nauki.
Mam 25 lat, dużo pracuję w różnych porach dnia często w nocy, do tego prowadzę swoją firmę i wymyśliłem sobie, że w tym wieku poprawię maturę i pójdę na jeszcze jedne ciężkie studia.
Od marca dużo się uczę, ograniczyłem czas pracy i sobie go mocno usystematyzowałem (po każdej dobie dwa dni wolne, po nocy chociaż doba żeby odespać) ze spaniem w pracy nie zawsze jest kolorowo wiadomo, czasem noc mogę przespać całą czasem wcale i muszę później "nadrabiać". W miarę możliwości ograniczam światło niebieskie, przed snem nie używam wcale telefonu i laptopa, jeżeli muszę to jest zainstalowany filtr światła niebieskiego, niestety w pracy zmuszony jestem z korzystania z tabletu bez możliwości instalacji filtrów, więc tak jak pisałem w nocy różnie bywa.
Niestety, ze względu na mało czasu na naukę musiałem zrezygnować z aktywnego sportu (wcześniej 3x w tygodniu siłownia) jedynie pozostały spacery, rower, czasem basen.
Obecnie stosuje:
- Ginko 2x120mg
- B complex 2xdziennie z 3 literowej firmy n K
- Żeń-szeń koreański rano 500 mg w tym Ginsenozydy 35 mg
- Różeniec 200 mg w tym 6 mg rozawin dziennie raz dziennie rano jeżeli po południu widzę, że będzie mi potrzebne pobudzenie daję drugi raz ok 16.
- Cytrynian magnezu 125 mg rano i 250 mg gdzieś w internecie wyczytałem, że tak powinno się brać razem z ginko w sumie jak teraz myślę nie wiem czy coś daje :)
- Bacopa monnieri 250mg 125mg bakozydów rano
- pikolinian 200 mcg - nie ciągnie mnie po nim do słodkiego
- do tego zawsze z rana parzę sobie dobrą kawę w zaparzarce ze świeżo mielonych ziaren, trzyma mnie mniej więcej od 5:30 do 12-13
Czy coś byście zmienili? Na pewno będzie wchodził jeszcze Modafinil, nie wiem tylko kiedy go dorzucić. Chciałem teraz i pociągnąć go do maja ale większość opinii jakie czytam są albo o jego doraźnym zastosowaniu albo max 3 miesiące więc nie chcę dawać za wcześnie, ewentualnie wrzucić go na same powtórki przed maturą. A może coś aptecznego? Czytałem o też o MPH ale ze względu na uzależnienie jak już to chyba przed samym egzaminem Mam dostęp do polskiej apteki. (Rozumiem przez to receptę wystawioną na mnie i zrealizowaną przeze mnie w aptece.)
Z góry dzięki za pomoc.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Kijów: Izraelski baron narkotykowy zbiegł podczas ekstradycji

Kilka minut przed zaplanowaną ekstradycją na lotnisku Boryspol w Kijowie z rąk ukraińskich policjantów w tajemniczy sposób zbiegł znany izraelski handlarz narkotyków – poinformowały w piątek izraelskie i ukraińskie media.
  • 542 / 96 / 0

MPH nie każdemu podpasuje nie każdy potrafi się uczyć na spidach wysoki koszt leczenia długi czas asymilacji substancji do organizmu +/- 2tyg wazo na początku leczenia + czas około tyg na dobór dawkowania i pytanie chcesz wejść na ir cr czy na concerte czy warto musisz odpowiedzieć sobie sam na to pytanie ale namieszałem w głowie hehehe %-D
  • 26 / 3 / 0

Może mi jakiś znawca odpowiedzieć czy da się naprawić zjebane przez ćpanie stimów, benzo i opiatów receptory tj. czy po odstawieniu np. pojawią się jakieś nowe połączenia które sprawią ,że mózg zacznie normalnie pracować ?
  • 542 / 96 / 0

Po stimach się da ale to powolny proces który u mnie cały czas postępuje co miesiąc jest progres. Tak pojawia nowe połączenia ale nie same. Mózg jest neuropastyczny ale do pewnego stopnia. Mózg lubi uczyć nowych rzeczy i w tym bym szukał rozwiązania twojego problemu.
  • 1027 / 177 / 6

23 lipca 2019DillGang pisze:
Może mi jakiś znawca odpowiedzieć czy da się naprawić zjebane przez ćpanie stimów, benzo i opiatów receptory
Da się.
post2231057.html?hilit=poketonowa#p2231057
  • 153 / 6 / 0

Co byscie polecili na koncentracje poprawe pamieci hmm skupienie i na poprawe nauki i pobudzenie ? Mam problemy ze snem ogromne rano jest mi ciezko dojsc do ladu .. kofeine mam w tabsach 1tab-200mg biore czasami po 2-3tab i nic kawa czy energetyki wgl nic nie daja .. nigdy nie stosowalem zadnych takich preparatow typowo pod nauke pamiec koncentracje .. ktos cos ? Bylbym wdzieczny
  • 542 / 96 / 0

Piracetam był by dobry na początek jeśli szukasz czegoś co pobudza dosyć mocno to fenylopiracetam
  • 153 / 6 / 0

Fenylopiracetam gdzie moge dostac ? Jakies sklepy rc czy vendor ?
  • 196 / 134 / 0

23 lipca 2019walas902 pisze:
Co byscie polecili na koncentracje poprawe pamieci hmm skupienie i na poprawe nauki i pobudzenie ? Mam problemy ze snem ogromne rano jest mi ciezko dojsc do ladu .. kofeine mam w tabsach 1tab-200mg biore czasami po 2-3tab i nic kawa czy energetyki wgl nic nie daja .. nigdy nie stosowalem zadnych takich preparatow typowo pod nauke pamiec koncentracje .. ktos cos ? Bylbym wdzieczny
Na dobry początek odstaw kofeinę, walona w tak dużych dawkach raczej pogarsza koncentrację zamiast ją poprawiać. Jeśli zdarza ci się łoić po 400 - 600mg na raz, to masz wyjebaną w kosmos tolerancję i zamiast korzystać z pozytywnych efektów kofeiny, to tylko obrywasz negatywnymi. Mówię to jako doświadczony kofeinista, zresztą przed chwilą zarzuciłem 80mg na lepszy poranny rozruch. Zrób sobie rachunek sumienia - jak często ją bierzesz i w jakich dawkach. Jeśli wrzucasz na raz po 200 mg i więcej, i nie czujesz nic poza chwilowym odmuleniem, to znaczy, że czas coś z tym zrobić, bo tylko ci to szkodzi zamiast pomagać.

kofeina pod naukę i pracę najlepiej działa wrzucana w małych dawkach, ale za to często. Wtedy są najlepsze efekty.
Całkiem też możliwe, że ci rozwala sen, bo czas półtrwania kofeiny wynosi około 6 - 7 godzin, więc jak walniesz po południu 400mg, to wieczorem może ci ponad 200mg krążyć w krwioobiegu. W takiej sytuacji ciężko jest zasnąć, a jak już człowiek zaśnie, to śpi kiepsko, a rano czuje się jak gówno. Więc... je więcej kofeiny. Przerabiałem to.

Jeśli nigdy nie próbowałeś preparatów na koncentrację/pamięć, to zacznij od odstawienia kofeiny i wrzucaj te najłatwiej dostępne, najpopularniejsze rzeczy. Polecam zacząć od tranu, tylko to trzeba trochę czasu jeść żeby zauważyć różnicę.

Na tym forum, gdzie ludzie walą codziennie takie stacki na poprawę koncentracji, że pani w sklepie zielarskim nie wyrabia ze składaniem zamówień u hurtownika w Gabonie, jest to pewnie opinia mało popularna, ale IMO nie warto sięgać po mocniejsze rzeczy jeśli nie sprawdziło się tych najsłabszych. Doping mózgu to nie ćpanie - to ma pomagać w codziennej pracy, a nie ma sensu faszerować się mieszanką czterdziestu dziwnych ziół i dziwnych chemikaliów, jeśli można osiągnąć pożądany efekt prostszymi sposobami.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata