Efedryna - Zejście

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 289 / / 0

kodeina.... wziąłem wczoraj 600 mg i nic prawie nie poczułem, a efki wziąłem 300 mg ostatnie tabsy ok 15 a kode po północy i nic:/

• 913 / 11 / 0

eh, zjedlismy z dziewczyna paczke tussi na pol (okolo godz. 10), jakas godzine pozniej zaczelismy pic wódkę, efekt tego był taki, że czułem tylko alko, wieczorem zaś dopadło nas efedrynowe zejście - mdłości, na przemian uczucie zimna i gorąca, ogólnie mało przyjemne, ale o dziwo przeszło po jakiejś godzinie - półtorej leżenia po kocykiem.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Pacjent, który dziennie zużywa 100g medycznej marihuany otrzymał zgodę na posiadanie kilograma

Sąd przyznał pacjentowi prawo do posiadania kilograma marihuany, jednocześnie orzekając, że 150-gramowy limit narusza jego konstytucyjne prawa.

Użytkownik nieaktywny
  • 61 / / 0

wziąłem tego dużo, troszku naspidowałem, ale poza tym euforii prawie nic, prócz malutkiego mrowienia. wypiłem po jakiś 6h wino, dość mocne i NIC nie poczułem, troszku lepszy humor, ale nic poza tym. zawiedziony jestem jednym słowem. wolę starego, dobrego dekstera. syf to jest i tyle, nie dziwię się, czemu tego nie zareckowali - za słabe ;-).

Użytkownik nieaktywny
  • 146 / / 0

nie wiem, może jakiś dziwny jestem albo chuj wie ale NIGDY nie miałem po efce żadnego zejścia które można by w miarę mocno odczuć. Był czas że ładowałem po 250mg na raz (coś jak 25 waszych tussipectów bo czyste HCL jest mocniejsze - wiem z praktyki) i na "zejściu" czułem się normalnie. WTF?

• 127 / / 0

ja normalnie bralam tussi przy okazjach typu uczenie sie itd., powiedzmy po 5-6 tabsow, spokojnie mi to pozwalalo sie uczyc itd. raz jak szlam na tancowanie w knajpie, gdzie wypilam sporo piwa, zaszalalam i dowalilam sobie najpierw 5tabsow przed, potem w trakcie popijawy kolejne 10 czy cos takiego, jeszcze zazylam pare na do widzenia i nie moglam spac cala noc, byla masakra ogolnie, krecilam sie, jak zasnelam to tylko na chwile, o 4 nad ranem wstalam z lozka i nie moglam wylezec dluzej, straszne mialam schizy, poty, normalnie jakbym byla totalnie chora, jeszcze doszedl kac alkoholowy, myslalam, ze umieram, mialam stan paranoi itd. od tamtej pory mam przerwe z tussim, ale na pewno wroce do efedryny, bo kocham jej dzialanie. poprawia strasznie nastroj i w ogole. :>

• 127 / / 0

divide pisze:
nie wiem, może jakiś dziwny jestem albo chuj wie ale NIGDY nie miałem po efce żadnego zejścia które można by w miarę mocno odczuć. Był czas że ładowałem po 250mg na raz (coś jak 25 waszych tussipectów bo czyste HCL jest mocniejsze - wiem z praktyki) i na "zejściu" czułem się normalnie. WTF?
skad bierzesz czyste HCL? z tych jakichs tam kropli czy jak? :huh:

[nie pisz posta pod postem.- P.]
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2008 przez Piotrunio, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 18 / 0

chce w niedługim czasie sobie zarzucić 240 mg PSEUDOefedryny ,będzie to 1 raz z pseudoefedryna, doświadczenie ze stymulantami małe ale jakieś było,jakiego zjazdu mogę się spodziewać i ogolnie efektów ubocznych

• 19 / 6 / 0

Emce pisze:
chce w niedługim czasie sobie zarzucić 240 mg PSEUDOefedryny ,będzie to 1 raz z pseudoefedryna, doświadczenie ze stymulantami małe ale jakieś było,jakiego zjazdu mogę się spodziewać i ogolnie efektów ubocznych
zjazd po takiej dawce = raczej nie będzie go w Twoim przypadku w ogóle, najwyżej nie zaśniesz i będziesz pobudzony. Na drugi dzień może lekko główka bolec co zniwelujesz małą aspiryną.
Nie można go nawet nazywać zjazdem po zjedzeniu paru tabletek - przecież będiesz w okolicach dawki dobowej biorąc tyle sudafedów czy acatarów (ile to 240 mg pseudo teraz? 4 tabletki po 60 mg? nie pamiętam nie chce mi sie szukać)
Pikuś.

Pseudo efedryna i efedryna są specyficzne, bardzo zależą od spożywającego. Nie wiem na czy to dokładnie polega.
Możesz nic nie poczuć i nie mieć żadnego zjazdu albo dużo pozytywów i zerowy zjazd albo mini euforię i max. zjazd.
Wrażenia (negatywne i później pozytywne :) ) spotęgujesz pijąc w tym czasie kawę, red bulle, colę, jedząc paracetamol, magnez i witaminki.
Nie ma tu reguły.
To nie kokaina co kazdego wznosi na szczyty opierdziałych prze aniołków chmur.

Użytkownik nieaktywny
  • 29 / 1 / 0

4 tabsy sudafedu/acataru.. Po takiej dawce (jak już ktoś zauważył - dobowej wg ulotki) nie będzie żadnego zjazdu, a działanie raczej słabe.

Dawno temu, bez ŻADNYCH doświadczeń ze stymulantami wzięłam ok. 180 mg efedryny i nie odczułam zjazdu, tylko pobudzenie, rozgadanie i brak apetytu (popijałam jakimś redbullem).
Pseudoefka jest dużo słabsza, wiec IMO nie warto się bawić w 240 mg : p
  • 7 / 1 / 0

Nie mam czegoś takiego jak zjazd po efedrynie (zwykłej, nie pseudo). Działa na mnie przyjemniej niż kofeina.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata