Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 5065 / 193 / 8

Przepraszam za obsuwkę.

@czajnikov Nowe hasło wysłane na mail.

Jako lewak ze swoją lewacką terminologią powiem, że zakazu dyskusji nt. ćpania w ciąży być nie może. Natomiast jak najbardziej wspieram karanie osób za nakłanianie do takiego postępowania – łamie to przepis §2 tytułu IV Regulaminu forum.
Naprawdę nikt nie przeczytał Regulaminu w tej sprawie?
  • 1868 / 625 / 0

@surveilled Ale tu się nie rozchodzi o nakłanianie do ćpania w czasie ciąży, bo to jest niedopuszczalne i zasługuje na potępienie.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Nie można przedawkować konopi medycznych. Fakt czy mit?

Ustawa legalizująca w Polsce marihuanę do celów medycznych weszła w życie w listopadzie 2017r. Konopie medyczne od stycznia tego roku dostępne są na polskim rynku - informuje Spectrum Therapeutics, podmiot, który zarejestrował i dystrybuuje konopie medyczne w Polsce.
  • 1574 / 279 / 0

13 lipca 2019surveilled pisze:
Jako lewak ze swoją lewacką terminologią powiem, że zakazu dyskusji nt. ćpania w ciąży być nie może. Natomiast jak najbardziej wspieram karanie osób za nakłanianie do takiego postępowania – łamie to przepis §2 tytułu IV Regulaminu forum.
Naprawdę nikt nie przeczytał Regulaminu w tej sprawie?
A to była tu sprawa nakłaniania do ćpania w ciąży, bo coś mnie ominęło? Miałem nadzieję odniesienia się do cenzurowania przez blackgoku rozmowy o aborcji, z przypisami i upomnieniami rodem raczej z fronda.pl czy jakiegoś forum skrajnie prawicowego. Sugestia aborcji jako zasadnego kroku dla narkomanki w ciągu została podciągnięta tutaj pod cytuję "namawianie do czynów zbrodniczych".

Edit: jednak nie został usunięty, dzięki za info miss. ;)
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2019 przez NegatywneWibracje, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2712 / 584 / 0

• 880 / 202 / 0

dlaczego jak klikam w link podany przez @misspill to mnie nagle wylogowuje ? ( sprawdzone kilka razy )
to temat jest, ale nie ma ? jak to rozumiec ? :cojest:

odpiszcie jak wrocicie z kosciola %-D
  • 1574 / 279 / 0

mi wchodzi normalnie, po wyłowieniu z kosza trafił do działu "zdrowie" i zmienił nazwę. %-D
  • 880 / 202 / 0

u mnie tez juz dziala i nawet mnie nie wylogowuje jak klikam w link :psycho:
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

Otoz tak. Dostalem WARNA za wpis w HYDE PARKU (!) w watku Wasze Ryjce do komentowania za nastepujaca tresc:
To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=189&p=3243521#p3243521 - chodzi o:
"Wiem, pomylka - usunalem posty bo w zlym temacie sie wypowiedzialem.Co do tematu:
_bonni: ladna, mloda, niezepsuta
German: ladna, zepsuta juz ostro, mam nadzieje ze albo sie ogarnie natychmiast, abo odbiora jej dziecko"

z adnotacja, "nie rozpedzaj sie tak" i ze rowniez za "ostatnie" (nieokreslone niestety juz) posty.

Czy mozna dostac warana za niezlamanie regulaminu, w dodatku bez zadnej wskazanej podstawy?
Jesli w standardzie Hyde Parku go zlamalem poprzez wyrazenie opinii- ktory paragraf naruszylem?

I ile mozna miec waranow do bana, 2?
  • 5208 / 723 / 0

16 lipca 2019siostrorelanium pisze:
I ile mozna miec waranow do bana, 2?
2 warny a trzeci to ban.
Sprawe rozpatrzy @surveilled jak sie pojawi.
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

@Surveilled prosze o rozpatrzenie. Wiem, ze polityka forum podnosi standardy, ale powyzsze cenzorstwo odnosi skutek wrecz przeciwny, zniechecajac do forum, gdyz byle kto moze zwarnowac z uwagi na "widzimisie". Wnosze o cofniecie bezpodstawnego warana.

Poprawilem mention- stteetart
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata