Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 5201 / 264 / 10

Przepraszam za obsuwkę.

@czajnikov Nowe hasło wysłane na mail.

Jako lewak ze swoją lewacką terminologią powiem, że zakazu dyskusji nt. ćpania w ciąży być nie może. Natomiast jak najbardziej wspieram karanie osób za nakłanianie do takiego postępowania – łamie to przepis §2 tytułu IV Regulaminu forum.
Naprawdę nikt nie przeczytał Regulaminu w tej sprawie?
  • 1805 / 729 / 0

@surveilled Ale tu się nie rozchodzi o nakłanianie do ćpania w czasie ciąży, bo to jest niedopuszczalne i zasługuje na potępienie.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Emerytura narkowczarka

W czerwcu na zasłużoną emeryturę odeszła Kora – policyjny owczarek niemiecki wyszkolony do wyszukiwania zapachów narkotyków. Swoją służbę w katowickim garnizonie rozpoczęła 10 lat temu. Alarmowo wzywana była jednak do służby z kryminalnymi na terenie całego Śląska.
  • 1748 / 424 / 0

13 lipca 2019surveilled pisze:
Jako lewak ze swoją lewacką terminologią powiem, że zakazu dyskusji nt. ćpania w ciąży być nie może. Natomiast jak najbardziej wspieram karanie osób za nakłanianie do takiego postępowania – łamie to przepis §2 tytułu IV Regulaminu forum.
Naprawdę nikt nie przeczytał Regulaminu w tej sprawie?
A to była tu sprawa nakłaniania do ćpania w ciąży, bo coś mnie ominęło? Miałem nadzieję odniesienia się do cenzurowania przez blackgoku rozmowy o aborcji, z przypisami i upomnieniami rodem raczej z fronda.pl czy jakiegoś forum skrajnie prawicowego. Sugestia aborcji jako zasadnego kroku dla narkomanki w ciągu została podciągnięta tutaj pod cytuję "namawianie do czynów zbrodniczych".

Edit: jednak nie został usunięty, dzięki za info miss. ;)
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2019 przez NegatywneWibracje, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2771 / 741 / 0

• 1407 / 1063 / 0

dlaczego jak klikam w link podany przez @misspill to mnie nagle wylogowuje ? ( sprawdzone kilka razy )
to temat jest, ale nie ma ? jak to rozumiec ? :cojest:

odpiszcie jak wrocicie z kosciola %-D
  • 1748 / 424 / 0

mi wchodzi normalnie, po wyłowieniu z kosza trafił do działu "zdrowie" i zmienił nazwę. %-D
  • 1407 / 1063 / 0

u mnie tez juz dziala i nawet mnie nie wylogowuje jak klikam w link :psycho:
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

Otoz tak. Dostalem WARNA za wpis w HYDE PARKU (!) w watku Wasze Ryjce do komentowania za nastepujaca tresc:
To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=189&p=3243521#p3243521 - chodzi o:
"Wiem, pomylka - usunalem posty bo w zlym temacie sie wypowiedzialem.Co do tematu:
_bonni: ladna, mloda, niezepsuta
German: ladna, zepsuta juz ostro, mam nadzieje ze albo sie ogarnie natychmiast, abo odbiora jej dziecko"

z adnotacja, "nie rozpedzaj sie tak" i ze rowniez za "ostatnie" (nieokreslone niestety juz) posty.

Czy mozna dostac warana za niezlamanie regulaminu, w dodatku bez zadnej wskazanej podstawy?
Jesli w standardzie Hyde Parku go zlamalem poprzez wyrazenie opinii- ktory paragraf naruszylem?

I ile mozna miec waranow do bana, 2?
  • 6146 / 1085 / 2

16 lipca 2019siostrorelanium pisze:
I ile mozna miec waranow do bana, 2?
2 warny a trzeci to ban.
Sprawe rozpatrzy @surveilled jak sie pojawi.
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

@Surveilled prosze o rozpatrzenie. Wiem, ze polityka forum podnosi standardy, ale powyzsze cenzorstwo odnosi skutek wrecz przeciwny, zniechecajac do forum, gdyz byle kto moze zwarnowac z uwagi na "widzimisie". Wnosze o cofniecie bezpodstawnego warana.

Poprawilem mention- stteetart
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata