4-HO-MiPT; Miprocyna

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 2775 Strona 259 z 278
Rejestracja: 2018
  • 1719 / 351 / 25

@Pan Dejott tak, pochłaniacz wilgoci jest dobrym pomysłem, w takich warunkach Twoja tryptamina wytrzyma sporo czasu, ewentualnie po prostu ciemne i suche miejsce też da radę. Tryptaminy przechowywane w dobrych warunkach są dosyć trwałe, nie jest to poziom fenylek, ale jeśli nie masz kilograma na chacie to i tak pewnie wszystko zużyjesz zanim się zdegraduje :) Zwłaszcza miprocynę, która dosyć słabo (w porównaniu do np. LSD) wywala tolerancję.
Rejestracja: 2014
  • 3628 / 922 / 2

Tak jakbyście nie umieli korzystać z wyszukiwarki...
19 grudnia 2017blackgoku pisze:
@ up, Przekombinowane.

Moja propozycja.
1. Saszetkę z miprocyną "wyciskasz" - tak aby ograniczyć ilość powietrza. Ściskasz "strunę", aby było szczelne.
2. Bierzesz powyższą saszetkę i wkładasz w kolejną saszetkę. Robisz to samo co w punkcie 1.
3. Znajdujesz jakiś pojemnik po witaminach/lekach (mające zakrętkę), a następnie wkładasz do środka: saszetkę oraz ze dwa, trzy pochłaniacze wilgoci. Najlepiej aby ten pojemnik był nieprzepuszczający dla światła. Opcjonalnie z ciemniejszego szkła - takiego jak butelki od piwa. Byle nie przezroczyste!
4. Zamknięty pojemnik wkładasz do:
a) zamrażarki (im zimniejsza temperatura tym lepiej; -30st.C jest ok) - tu szansa na to, że zdegraduje w ciągu najbliższych lat jest praktycznie żadna. No chyba, że dostanie się wilgoć, gdy Ci się zamrażarka zepsuje i będzie się z niej lało. Więc jasne musi być: zimno + ciemno + sucho.
b) głęboko w szafie: sucho, ciemno i względnie temperatura pokojowa. Powinno wytrzymać parę miesięcy, albo i dłużej
c) gdzie indziej - robisz to na własne ryzyko utraty mocy.

Napisałeś odnośnie wyjmowania i wkładania. Kupiłem parę gramów miprocyny w wakacje, właściwie kilkanaście razy albo i więcej ją brałem. Tyle że: nie otwierałem tego pojemnika i nie brałem trochę na raz, ale wydzielałem sobie ile zużyję substancji (u mnie miesiąc). Załóżmy wyciągnąłem sobie 500g, żeby mieć na miesiąc. Wyciągając i wkładając przede wszystkim:
- narażasz na wilgoć
- narażasz na dostęp powietrza

i najważniejsza złota zasada:
Jak wyciągasz pojemnik z saszetką w saszetce, to! CZEKASZ, aż pojemnik się rozmrozi, aby i zawartość się rozmroziła. W przeciwnym wypadku substancja po otworzeniu, ze względu na bardzo niską temperaturę będzie skraplać, ze względu na różnicę temperatur. To samo masz jak wyjmiesz zimne piwo z lodówki. Dlatego tego NIE ROBIMY i czekamy spokojnie, aż pojemnik będzie w temperaturze pokojowej (zazwyczaj 30min). Następnie otwieramy czystymi rączkami, bierzemy określoną ilość, a na koniec postępujemy od punktu 1 jaki powyżej napisałem.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

USA: odkryto 600-metrowy tunel na granicy z Meksykiem

Amerykańskie organy ścigania odkryły 600-metrowy tunel przemytników prowadzący od granicy z Meksykiem do miasta San Diego i zatrzymały narkotyki o wartości prawie 30 milionów dolarów, poinformowano w komunikacie prasowym opublikowanym na stronie internetowej policji imigracyjnej i celnej USA.
Rejestracja: 2018
  • 4 / 1 / 0

4 HO MIPT nadaje się do klubu?
Chciałbym mieć moc z dodatkowymi wizualami..
Nie mam tolerki na psychodeliki, CHomika nigdy nie brałem
Jeśli się nadaje, to czy można dorzucić 3cmc bądź jakaś pixe żeby mieć więcej siły do tańca?
Myślę o ilości 20mg chomika
Pozdro
Rejestracja: 2014
  • 3628 / 922 / 2

Nie, nie nadaje się do klubu. A może inaczej to ujmę. Nadaje się. Ale sądzę, że gdybyś miał doświadczenie wystarczające do tego, żeby się nadawał do klubu, to byś nie pytał o to. Odpowiadając na Twoje pytanie utwierdzam, że nie nadaje się. Ponadto dorzucając 3-CMC może Ci wejść bardzo zła faza. Stymulanty i psychodeliki to nie jest bezpieczna jazda, dla niedoświadczonych osób. Owszem, da radę, ale co się wtedy w głowie będzie działo, to nie wiadomo. Ryzykujesz odpał między ludźmi.
Rejestracja: 2018
  • 405 / 40 / 0

16 lipca 2019SiemanoPix pisze:
4 HO MIPT nadaje się do klubu?
Chciałbym mieć moc z dodatkowymi wizualami..
Nie mam tolerki na psychodeliki, CHomika nigdy nie brałem
Jeśli się nadaje, to czy można dorzucić 3cmc bądź jakaś pixe żeby mieć więcej siły do tańca?
Myślę o ilości 20mg chomika
Pozdro
nadaje się, ale nie więcej niż te ~20mg, dokładanie jakichś 3cmc zdecydowanie odpuść. emkę (albo jeszcze lepiej 6apb) w sumie można, ale tak przy końcówce peaka - choć jeśli to twój pierwszy raz z triptaminą, to żadnych dodatków nie polecam.
Rejestracja: 2018
  • 1719 / 351 / 25

Jak ktoś ma doświadczenie, to miprocyna może być przyjemna do klubu czy na imprezę. Natomiast jak nie ma się doświadczenia, to lepiej nie ryzykować, zwłaszcza że niektórzy bardzo źle reagują na bodyload. Mix z MDMA jest zajebisty, ale to też raczej dla doświadczonych, ponieważ peak trwa dużo krócej niż przy klasycznym candyflipie. Lepiej zostać przy samych pigułach a miprocynę stestować innym razem w domu samemu lub z tripsitterem.
Rejestracja: 2017
  • 200 / 12 / 0

Imbir + sok pomaranczowy znosza bodyload, ale imbir swiezy albo marynowany, nie w proszku
Rejestracja: 2018
  • 1719 / 351 / 25

Ewentualnie preparat z imbirem (Lokomotiv, Aviomarin Natural). Ja zawsze z tego korzystałem, choć nawet i bez imbiru uciążliwy bodyload miałem tylko za pierwszym razem z miprocyną. Niemniej jednak, zawsze dobrze wziąć imbir przed, jakbym miał iść po tym na imprezie to trzeba wręcz.
Rejestracja: 2010
  • 4402 / 681 / 22

Gdybym miał jakiemuś świeżakowi totalnemu polecić jakiś psychodelik to była by to miprocyna. Kiedyś to już pisałem. Najbardziej lajtowe psajko na rynku.
Rejestracja: 2018
  • 1719 / 351 / 25

Ja bym się jednak ku metocynie skłaniał, ona była bardzo łagodna i 'gładka', miprocyna jest mocno euforyczna, wizualnie ciekawa ale mentalnie potrafi pokazać pazur, zwłaszcza w mixach. Choć lepiej i tak zaczynać od miprocyny niż od lizergamidów IMO, krótsze i bardziej euforyczne działanie zmniejsza szansę na badtripa. O fenetyloaminach nic nie piszę, jak ktoś ma dostęp do nich to na pewno ma też doświadczenie, ewentualnie 2C - B jest dobre na początek, w małych dawkach dla mnie to coś pomiędzy psychodelikiem a empatogenem.
Posty: 2775 Strona 259 z 278
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1105 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości