Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 27 / / 0

@rooney

chodzi o to by zabiec syndromowi odstawienia pregabliny i właśnie po to to dostałem w razie W czyli mówisz że powinno pomóc?
  • 508 / 34 / 0

Nie brałem nigdy pregaby, ale przypuszczam że pewnie również dano ci prometazyne na lepsze uśnięcie. Tak jak pisałem, jest to lek z grupy najsłabszych leków na recepte przepisywanych w celach nasennych. jest bezpieczny, nie uzależnia , ale nie na każdego działa. jednego zwali z nóg i położy do wyra a inny zje całą paczke i nic, wiesz o co chodzi.
loteria

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Niemieccy celnicy udaremnili rekordowy przemyt. Kokaina warta miliard euro

225 kilogramów kokainy przechwyconych zostało na statku Savannah z trzema polskimi marynarzami na pokładzie. Jednostka kilka dni temu została zatrzymana w Meksyku.
  • 74 / 7 / 0

Już od dawna słyszałem, że prometazyna wzmacnia opio. Jak rozumiem diphergan 25mg należy zjeść jakiś kwadrans przed strzałem mai, czy należy obniżać jej dozę czy pozostawić bez zmian jak przy jednej tabl. Aviomarinu? Drugie pytanie do zaawansowanych Użytkowników o przerabianie drażetek dipherganu do pod. dożylnego i ewentualne proporcje mieszania w jednej pompie z M.
pozdr., Caput Mortuum
  • 495 / 38 / 0

Ile ml do kody, 10 wystarczy? Bo mam 20 A chciałem się tym zgrzac na dwa razy %-D. Nie jestem przekonany co do waszych 15 minut, ja to jadłem godzinę przed kodą.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata