PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 87 / 4 / 0

Fresco .19 ktoś, coś? I tak przetestuję, ale nie wiem ile brać, może być pw
  • 121 / 8 / 0

@Synecdoche Nie wiem jak u Ciebie z tolerką, ale ja np poniżej kilograma bym do tego nie podchodził. Z kolei powyżej kilograma robi się skrajnie nieopłacalne. Mnie coś tam deko zagrzało, ale bardzo słabo. Jak masz kasę, to próbuj, z tymi obecnymi biedaklepaczami to często kwestia indywidualna. Jeden pisze, że działa, a ktoś inny nawet nic nie poczuje, także próbuj i podziel się odczuciami.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Zmarła na imprezie. Kolega nagrywał jej konanie telefonem

Tragedia wydarzyła się rok temu w Mirowszczyźnie koło Rudnik. Po zażyciu narkotyków na imprezie zmarła 33-letnia Agnieszka. Jej towarzysz Marcin Z. zamiast udzielić koleżance pomocy, nagrywał jej konanie telefonem. Usłyszał zarzuty.
  • 585 / 64 / 0

11 lipca 2019OdwiertKorzenny pisze:
dajcie na PW jakigoś klepacza
dziena
Nie wiem z jakiej części Polski jesteś ale aktualnie najbliżej ile najbardziej opłacalne bedzie w okolicach rozwalonego mostu przy skrzyzowaniu w centrum miasta.
Oczywiście mam na myśli Kabul, Afganistan.

Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu to byś wiedział że w tej chwili nie ma nic wartego uwagi.

PS. Gdyby nie było aż tak niebezpiecznie, to myślę że już byśmy zbierali ekipę na wyjazd. Oczywiście w celu konsumpcji na miejscu :)
  • 275 / 21 / 0

11 lipca 2019Synecdoche pisze:
Fresco .19 ktoś, coś? I tak przetestuję, ale nie wiem ile brać, może być pw
I co, testowałaś tego Fresco. 19? Działa coś?
Chodzi o 1903.19?
  • 87 / 4 / 0

Tak, nie warto sobie nim zawracać głowy. Po smaku wydaje mi się, że to to samo co baka .55 tudzież .56 - gorzkie, paskudne i to by było na tyle, żadnych plusów.
  • 1614 / 145 / 1

u mnie lezy NUsslAND z uwaga AUSTRALII!
CZARNE ZIARNA JAK SMOŁA.

ktoś widziaał takie cudo?
  • 463 / 45 / 0

@up ostatnio testowałem mak z Australii ,czarne posklejane ziarna,śmierdzące makiem na kilometr.Przepluczka ciemna i gorzka bardzo,działanie na granicy placebo ,przy 1 kg może 1/10.
  • 843 / 185 / 0

Na zagranicznych od dawna Australijczycy narzekają na swoje ziarna. Jest tam chyba jedna marka tylko która jako tako trzyma poziom.
  • 28 / 1 / 0

W jakich sklepach dostanę tego fresco ? Oczywiście opiszę na forum czy to coś wartego uwagi dla choćby niskotolerkowców jak ja
  • 19 / 3 / 0

Podbijam up

W stolicy mimo że znam oferte maków 99% siecowek to fresco nigdy nie widziałem. Nawet w ostatniej miejscówce baka .56 tak znienawidzonego na forum, a jednak klepiącego mnie w ilości 1.5kg, ktoś oprożnił półkę ok 30 paczek pod Warszawą
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata