DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 813 / 106 / 0

Powinna dobrze zahamować wyrzut histaminy, ale nie wiem jak generalnie działa z DXM. Jak chcesz tylko zablokować histaminę, polecam loratydynę, jak chcesz przy okazji pozbyć się mdłości, Aviomarin.

Podwójne widzenie zwykle miałem na początku zabawy i niższych plateau. Nie przypomina to zeza, ciężko to do czegokolwiek porównać. Spróbuj to zobaczysz.
  • 369 / 19 / 0

Raczej dzisiaj sprobuje i sie przekonam xd .Mam tylko ta hydroksyzyne w domu a $ niema zbytnio zeby inna kupic chwilowo .Mam wrazenie ze jak ktos mlody w aptece kupuje acodin to ludzie wiedza ze pewnie zaraz gdzies za rogiem opierdoli to co kupil xd.Dzisiaj chyba faza bedzie solidna .

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Leczenie uzależnionych od alkoholu może być przymusowe, ale z ograniczeniami

Sąd może zobowiązać uzależnionych do podjęcia terapii, ale nie wolno trzymać ich w szpitalu "pod kluczem". Okazuje się jednak, że niekiedy dochodzi do stosowania przymusu wobec osób, które powinny samodzielnie o sobie decydować.
  • 405 / 57 / 0

Dzisiaj piwa + 300mg DXM bo kasy brak a piwa zawsze wzmacniają. Jebać wątrobę, trzustkę i życie
  • 119 / 6 / 0

Jak wygląda sprawa z dorzucaniem małych dawek? Zjadłem o 10:00 10 pigułek i mam w zapasie 2,5 paczki. Tak o 22:00 chcę dorzucić tylko bez przesady. Listek będzie ok?

Jak jest w misie z ziołem? Mocno nasila faze?
  • 27 / 2 / 0

W moim przypadku mj wzmacnia dysocjacje i klepie jakos mocniej plus oczy zawsze czerwone jak znak stopu
  • 813 / 106 / 0

Dorzucenie małej dawki wydłuży tylko zjazd i bezsenność, próbowałem i nie polecam.

Zioło super działa z DXM, fajnie podbija wizuale i zmienia myślenie, nawet małe dawki przyjemnie podkręcają fazę.
  • 266 / 32 / 0

Zamiast pisać o ilości pigułek i paczkach pisz normalnie ile masz mg danej substancji, bo to nie wiele mówi. Masz 10 piguł czego? Acodinu (150mg) czy 10piguł Tussi (300mg)?
Dorzucanie małych dawek jest bez sensu. Nie nasili fazy, co najwyżej ją przedłuży.
Sens ma wzięcie małej dawki np 150-200mg i jak już się załaduje to dawkę docelową np 400-600mg.
  • 369 / 19 / 0

Nawet glupi 1 browar jak sie jadlo DXM i dalej cos trzyma klepie 2x mocniej .Cos krotko trzymalo mnie to DXM bo ledwo 1h liczac jak weszlo od zjedzenia ,Takie solidne 2 plateau liczac na moja wage polecialo.Ale mocno dosyc dzialalo przez ten czas i alko go w fajny sposob wzmocnilo.
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2019 przez Karolrdm99, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 405 / 57 / 0

Czasami bywa tak że DXM nie działa/działa za mocno jak na dawkę/ działa za słabo jak na dawkę/ działa inaczej niż zawsze. To jest chyba w nim najlepsze, że nie wiesz czego się można spodziewać. Przynajmniej mi się to od zawsze w nim podobało, ta kapryśność
  • 119 / 6 / 0

Warto ładować 300mg po mocnym ujebaniu się kodą- około 750 mg zjedzone po 17-tej. Mam w znocapasie 2 kule palenia. Jestem po nocce z 450mg...
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata