Ameryka Południowa - dostępność kokainy

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 28 / / 0

Interesują mnie wszelkie informacje na temat Peru a dokładniej Limy które pomogłyby mi ogarnąć temat tam na miejscu. Będę wdzięczny za wskazówki.
Nie wiem jak tam realia wyglądają ale na pewno nie jest aż tal kolorowo ze będą zaczepiali na ulicy i ze nie robią tam wałków
  • 1 / / 0

Jeśli chodzi o takie kokainowe wakacje to cała Ameryk a południową i centralna się nadaje ja mieszkam od 22 lat na Dominikanie 👌😎

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Pod czterema tonami węgla z Kolumbii ukryte było 225 kilogramów kokainy

Polscy marynarze ofiarami akcji kolumbijskich karteli narkotykowych? Kapitan Andrzej Lasota na początku sierpnia został aresztowany w porcie Altamira w Meksyku. Dowodził statkiem UBC Savannah, na którym znaleziono prawie 225 kilogramów czystej kokainy.
  • 3 / / 0

Mam info od znajomej która była w Kolumbii. Dostępność raczej bez problemu i jakość bardzo dobra - ale wcale nie tak tanio. Trzeba uważać bo obcokrajowiec może mieć wielkie kłopoty w niektórych rejonach, lepiej mieć przewodnika który zna realia. I nie zbliżać się nawet do lotniska z towarem, jak znajdą to jest straszna jazda. Generalnie to kraj gdzie trzeba mieć uszy i oczy otwarte i pewne "obycie".
  • 17 / 1 / 0

07 kwietnia 2019Przekladaniec pisze:
Jeśli chodzi o takie kokainowe wakacje to cała Ameryk a południową i centralna się nadaje ja mieszkam od 22 lat na Dominikanie 👌😎

Znam tylko jednego Polaka, który tak długo mieszka na Dominikanie ;)
Jak z dostępnością i jakością koki w Bavaro... w resortach all inclusive idzie zakupić czy trzeba machnąć się do miasteczka?
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata