Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 896 Strona 63 z 90
Rejestracja: 2013
  • 84 / 7 / 0

@DexPL Mam pytanie do Ciebie odnośnie apteki.Czy jest dostępny gdzieś z importu metanabol ?Produkują go po legalu w jakimś kraju w UE?
Rejestracja: 2018
  • 210 / 20 / 0

Stosował ktoś dłuższe cykle ma samym testosteronie i może podzielić się wrażeniami?

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.
Rejestracja: 2017
  • 250 / 16 / 0

wg mnie ludzie ktorzy nie startuja w zawodach i biora sterydy tylko dla siebie, sam testestosteron wystarczy zeby zbudowac estetyczna sylwetke
Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1137 / 1

05 lipca 2019Pudlo88 pisze:
@DexPL Mam pytanie do Ciebie odnośnie apteki.Czy jest dostępny gdzieś z importu metanabol ?Produkują go po legalu w jakimś kraju w UE?
W naszym lecznictwie zaprzestano stosowania tego leku (z przymusu, bo lek ten przestał być produkowany w Polsce na skutek nadużywania). Chorzy np zakażeni HIV z rozwiniętym AIDS dostają inne leki. Natomiast w lecznictwie zamkniętym stosuje się terapie eksperymentalne oparte o pochodne testosteronu i wiem, że można pewne leki sprowadzić na specjalne potrzeby (nie wiem jednak jakie konkretnie i skąd - musiałbym popytać, ale to w sierpniu dopiero najszybciej). Kosztują one jednak bardzo dużo, są nierefundowane. Także jak chcesz szybciej masy, to raczej szukaj w underach.
Rejestracja: 2018
  • 303 / 27 / 0

Nie jest trudno dostać mete która działa. Czy to oral czy to inj.
Pytanie tylko czy warto ją brać. Obecnie wybór środków jest tak ogromny, że każdy może dopasować je pod siebie. To już nie te czasy gdzie ćwiczyło się w piwnicy i wdupiało "ruską metę" bo nic innego nie było na rynku.
U mnie podstawowy problem z oralami to totalny brak apetytu i wpychanie w siebie żarcia na siłe. W zeszłym roku testowałem krótsze cykle na turze i mecie - wspominam je jako męczarnie.

TMq

Rejestracja: 2006
  • 459 / 73 / 0

Z oralami jedni toleruj, drudzy nie. Czasami jest też tak że nawet meta inj potrafi schamować apetyt.
...ale też jest kwestia jakości, kiedyś jadłem jakąś gównianą metę działać działała z apetytem problem, zmieniłem na inną markę i problem jak ręką odjął.

Probiotyki inne wynalazki nic tu nie dadzą, jedni tolerują orale inni nie i trzeba się z tym pogodzić. Co do doboru środków, jak ktoś nie ma zamiaru wychodzić na scene nie wiem czy jest sens wyjeżdżać poza teścia i mete, po prostu szkoda zdrowia.
Rejestracja: 2018
  • 303 / 27 / 0

@TMq jeśli ktoś nie ma zamiaru wchodzić na scenę to szkoda zdrowia na metę :) Można lecieć na samym teściu - prop, cypio, teść decanoate, susta albo mix różnych teściów. Można bez problemu dorzucić masteron, który jakiś inwazyjny nie jest. Można nawet pokusić się o cykl z boldem :)
Ja się dziwie ludziom, którzy nie startują w zawodach a zaczynają od mety albo nandrolonów. Wchodzisz na pierwsze lepsze forum o dopingu i młody łepek pyta czemu mu cieknie krew z nosa albo jak zbić ciśnienie krwi bo leci swój pierwszy cykl na propie i npp, chociaż są i tacy co potrafią trena zarzucić. Pomijam już insuline, hormon wzrostu itp bo to inna liga. Chociaż to wszystko bez diety i treningów i tak jest guzik warte.

No to ja nie toleruje orali. Żadne probiotyki, prebiotyki, enzymy trawienne i inne dodatki też niewiele dawały.
Rejestracja: 2017
  • 250 / 16 / 0

Masteron OK ale z tym boldem bym sie wstrzymał, duzo pisze sie na forach, że popsuł krew bardzo

TMq

Rejestracja: 2006
  • 459 / 73 / 0

@MaSaLa Master jak master, fajny środek ale powiedziałbym że też nie dla każdego do tego cena i wyjebki.
Z boldem jak kolega wyżej, raczej bym się nie pchał tak samo cena i jebie krew, po za tym jakby nie było ten środek nigdy nie był przeznaczony dla ludzi. Też kwestia wałów, pamiętam stary ganabol ludzie brali połowę tego co teraz i jakoś ich robiło, a teraz walą po 800mg tygodniowo i narzekają, ciekawe czy kwestia oczekiwań czy stężenie się nie zgadza.

meta taka zła nie jest, oczywiście nikomu nie polecę solo i kwestia tego czy ktoś dobrze toleruje orale. Na mecie idzie zrobić kupę mięcha do tego fajne samopoczucie przez wyrzut dopaminy. Nikt nie każe od razu żreć 30mg dziennie jak piszą na forach, prawda jest taka że i 10mg jak dobra poczujesz na + pod warunkiem, że nie miałeś styczności żrąc po 30 czy 50mg wcześniej bo powiesz że nie działa. Ogólnie dawki pod siebie i cel (nie mówię by dawać 10 bo jakby nie było to mało), ja po mecie trochę problemy z ciśnieniem ale chwilowy skok po zażyciu i później luz. Z wątrobą jak ktoś zdrowy nie ma co się martwić.
Jak dla mnie świetny i niedoceniany steryd do tego przez większość niewykorzystywany.
Rejestracja: 2018
  • 301 / 45 / 0

@TMq Weź pod uwagę, że użytkownicy tego forum mają w większości dosyć pokaźne CV i zapewne nie mają żołądka i wątroby "pierwszej nowości". Do orali potrzebna jest odpowiednia profilaktyka. Dodatkowo, żeby w pełni wykorzystać potencjał orali trzeba prowadzić odpowiednią dietę i przede wszystkim wysoką podaż białka (2g/kilogram beztluszczowej masy ciala to minimum, na dopingu nawet i 3gram jest odpowiednie). Większość orali znacząco podnosi MPS, przykładowo na samym teście, który ma odpowiedni profil anaboliczno-androgenny można lecieć dla samego boosta itd.

Dodatkowo przy mecie często trzeba wspomagać się inhibitorami aromatazy lub chociażby dodać masterolon aby przytrzymać estro i ograniczyć retencję. Wszystko zależy od stażu, doświadczenia i celu, który chcemy osiągnąć.
Posty: 896 Strona 63 z 90
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości