Norwegia

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 41 / 4 / 0

@ziziudamian Niestety w tej kwestii nie pomogę. Nie kręcę się i nie imprezuje w Oslo, bo mam tam kawałek. Towar mam u siebie na miejscu. Ale każda impreza w centrum, szczególnie te z polskimi klimatami - tam bym szukał, a Polaków mnóstwo na ulicach. Ale jaki będzie sort? No to już loteria. Wiem tylko że wjechała feta ze Szczecina i sypie się kilogramami przez Oslo, ogólnie też jest jakiś wysyp i praktycznie wszystko jest dostępne.
  • 1 / / 0

Ja jestem z Bergen :)

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Używanie narkotyków na ulicach: prawo pozwala, jednak coraz więcej gmin zakazuje

Według holenderskiego prawa używanie narkotyków, zarówno miękkich jak i twardych, nie jest zabronione, karze podlega ich produkcja, przewóz, posiadanie i handel.
  • 13 / / 0

Ta feta że Szczecina w Oslo to w huj jej nie polecam. Działa generalnie w huj słabo. Zero rushu a do tego ora baniak i potrafi poryc jak jakaś alfa
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata