Norwegia

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 123 / 25 / 0

@ziziudamian Niestety w tej kwestii nie pomogę. Nie kręcę się i nie imprezuje w Oslo, bo mam tam kawałek. Towar mam u siebie na miejscu. Ale każda impreza w centrum, szczególnie te z polskimi klimatami - tam bym szukał, a Polaków mnóstwo na ulicach. Ale jaki będzie sort? No to już loteria. Wiem tylko że wjechała feta ze Szczecina i sypie się kilogramami przez Oslo, ogólnie też jest jakiś wysyp i praktycznie wszystko jest dostępne.
  • 1 / / 0

Ja jestem z Bergen :)

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Sycylia refunduje medyczną marihuanę

Lek będzie dostępny bezpłatnie dla osób cierpiących na przewlekłe bóle, bóle neuropatyczne oraz spastyczność wynikającą ze stwardnienia rozsianego, leczących się w publicznych ośrodkach zdrowia.
  • 13 / / 0

Ta feta że Szczecina w Oslo to w huj jej nie polecam. Działa generalnie w huj słabo. Zero rushu a do tego ora baniak i potrafi poryc jak jakaś alfa
  • 1 / / 0

Siema jest ktoś w kristiansand/sandefjord pomocy potrzebuje, Coca cola ?
  • 4 / / 0

Czy w Oslo można liczyć na dobrą kokaine?
  • 558 / 67 / 0

@up parę lat temu można było od czarnuchów pod klubami kupić całkiem dobre koko,ja tam zawsze wolałem spida bo tani i dobry był,a w mixie z helem rewelacja. Byłem w Oslo w zeszłym roku na chwilę to browna benzo i spida można zmotac w 5 minut,z koką zawsze było trudniej.
  • 1 / / 0

29 sierpnia 2019Drabik240 pisze:
Siema jest ktoś w kristiansand/sandefjord pomocy potrzebuje, Coca cola ?
Pewnie zawsze chętnie coś ogarnę
  • 1 / / 0

Hej Jest ktoś z okolic drammen? Help need
  • 1 / / 0

Witam, szukam kogoś z Oslo, potrzebuję pomocy
Na Brugata tylko jakieś rozrobione do granic możliwości badziewie
Ktoś, coś?
  • 16 / 1 / 0

09 czerwca 2018Patashnik pisze:
Ziółko 150 koron za gram.
Ciekawy temat za taką cenę, czy przeciętniak?
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata