KOKAINA - Miasto, Cena, Opis

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 13 / 4 / 0

04 czerwca 2019BartekNapster pisze:
03 czerwca 2019Gregson pisze:
03 czerwca 2019BartekNapster pisze:

Chyba przesadzasz, w wawie max 10% czystości
Nie wiem skąd takie info. Ja mam takie zrodelko że sprawdzane i na testerze i gotowane i jest perfekt jak na miejscu.
Ile % ten Twój ideał za 400 ziko ma?
Bartku pisałem między 90 a 92.
  • 5 / / 0

Zazdroszczę źródełka w takim razie.

Trójmiasto - na początku tego roku po 300-400 zl, ale to około 60% i drapie

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.
  • 4 / / 0

U mnie tj. na Śląsku to chyba niedostępna jest czystość powyżej 30-40%... Jakbym miał kontakty to wybrałbym się gdzieś w Polskę po lepszy stuff dla siebie. Ewentualnie Czechy - Ostrawa itp. tam nie jest czasem łatwiej?
  • 1618 / 145 / 1

Poznań, 400 zł, bdb, zapach rozpuszczalnikowo- chrzanowy. Wyraźnie znieczula gardło. Trochę grud, trochę proszku. Dobrze sie kruszyła.
  • 12 / 9 / 0

Bardzo małe rozeznanie w temacie mam, chętnie bym zdobył większe, ale niestety w Wwa brak mi kontaktów.
Ostatnio za 800 zł z trzeciej ręki dostałem z ziomkiem 1,6... porażka. Doświadczenia nie mam zbyt dużego, kilka razy wcześniej z poczęstunku.
Kolor biały/wpadający leciutko w żółty
Zbita grudka, lekko kredowata, ale jakby bardziej miękka
Efekt 4/10, ale nie było takiego szału jak za każdym razem wcześniej, podejrzewam, ze samej K to mogło tam być cały chuj, najprawdopodobniej mocny mix, bo sama faza bardziej przypominała MMC niż K...
Kolejne doświadczenia na bank po złapaniu lepszego źródła ;).
  • 580 / 57 / 0

Gdańsk / Warszawa / ... i Zakopane ... tam w snach ludzie dostawali koks który dysponował czystością ponad 70% fenomen jak na Polskę.
  • 13 / 4 / 0

W wawie jest jak należy, czyscioch w huj ale 500 trzeba dać. Znam gościa któremu nawet do głowy by nie przyszło żeby z czymś mieszać. A szef często jeździ na dominikane i do Meksyku. To co ja mam to jest 3 ręką od kartelu.
  • 5 / / 0

30 czerwca 2019Gregson pisze:
W wawie jest jak należy, czyscioch w huj ale 500 trzeba dać. Znam gościa któremu nawet do głowy by nie przyszło żeby z czymś mieszać. A szef często jeździ na dominikane i do Meksyku. To co ja mam to jest 3 ręką od kartelu.
Dominikana ma dobry towar. Wakacje są tam opłacalne za 20$ masz gram na poziomie powyżej 90%
To co mówisz mało prawdopodobne,ale chętnie mogę zobaczyć próbki potwierdzające Twoje tezy.
Obecnie Wawa na poziomie 40% do 400 zł
  • 13 / 4 / 0

Cierpliwości, będę miał więcej czasu pokaże ci odczynniki. Ale tak jak pisałem wszystko idzie z tamtąd nic nie jest mieszane bo to tym ludziom się porostu nie opłaca.
  • 13 / / 0

Barcelona, La Rambla i okolice portu. ceny różne: 60-80-100 euro za gram.
Stada murzynów szukających frajera. Wszędzie wyjebka ale nie jakościowa a wagowa.
Gram waży 0,5 - 0,7 grama, nikt tego towaru tam na wagę nie kładzie.
Jakościowo towar bardzo dobry lub dobry.
Od handlarzy o ciemnym kolorze skóry na każdym rogu nie można się opędzić.
Można kupić też u każdej prostytutki, których po 23:00 jest tam tabun...
generalnie wszyscy handlują wszystkim a policja nic z tym nie robi ;)
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata