Kiełkowanie nasion

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 1082 / 17 / 0

Nie zostawiajcie nasion zanurzonych w wodzie, od razu jak opadną, to wyciągajcie.
Mi tak zdechło nasionko, a było zajebistej jakości. Think Big od DP.
W ciągu jednej nocy opadło na dno, wykiełkowało i się udusiło pod wodą.

Do autora wątku: stary, naprawdę te wszystkie podstawy masz opisane i tu na forum i w 1000 innych miejsc w necie. Zamiast angażować w zadawanie banalnych pytań tyle osób, wystarczy poszukać i poczytać...
  • 7079 / 787 / 0

Spotkałem się z opiniami, że wrzucanie pestek do wody jest zbyteczne i tylko przedłuża proces. Być może też "udusiłem" w ten sposób dobrą pestkę (Sweet Tooth auto z Barneys Farm). Otwarła się, pokazała białe i stanęła.
Ostatnie pestki w tym sezonie kładłem od razu na waciki i w tym przypadku w zupełności to wystarczyło. Nie bardzo kumam po co w ogóle to pływanie - przecież dobrze namoczone waciki (2 warstwy) dają praktycznie ten sam efekt bez ryzyka komplikacji - dodatkowo pestki mają wilgoć z każdej strony.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Odkryto mechanizm syntezy związków przeciwbólowych przez konopie!

Zespół naukowców z Uniwersytetu w Guelph w Ontario jako pierwszy odkrył mechanizm syntezy dwóch flawonoidów przez konopie: kannaflawiny A i B. Obydwa związki posiadają naturalne właściwości antyzapalne i przeciwbólowe, silniejsze 30 razy od zwykłej aspiryny.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata