Kiełkowanie nasion

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 1086 / 17 / 0

Nie zostawiajcie nasion zanurzonych w wodzie, od razu jak opadną, to wyciągajcie.
Mi tak zdechło nasionko, a było zajebistej jakości. Think Big od DP.
W ciągu jednej nocy opadło na dno, wykiełkowało i się udusiło pod wodą.

Do autora wątku: stary, naprawdę te wszystkie podstawy masz opisane i tu na forum i w 1000 innych miejsc w necie. Zamiast angażować w zadawanie banalnych pytań tyle osób, wystarczy poszukać i poczytać...
  • 7349 / 864 / 0

Spotkałem się z opiniami, że wrzucanie pestek do wody jest zbyteczne i tylko przedłuża proces. Być może też "udusiłem" w ten sposób dobrą pestkę (Sweet Tooth auto z Barneys Farm). Otwarła się, pokazała białe i stanęła.
Ostatnie pestki w tym sezonie kładłem od razu na waciki i w tym przypadku w zupełności to wystarczyło. Nie bardzo kumam po co w ogóle to pływanie - przecież dobrze namoczone waciki (2 warstwy) dają praktycznie ten sam efekt bez ryzyka komplikacji - dodatkowo pestki mają wilgoć z każdej strony.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Bonus RPK pokazał zdjęcie ze szpitala. To dlatego nie zgłosił się do więzienia

"Prawdą jest, że nie stawiłem się w więzieniu, w wyznaczonym terminie, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze, a warunki wolnościowe zapewniają mi profesjonalną opiekę medyczną" - napisał w mediach społecznościowych raper Bonus RPK, który w lipcu 2018 r. został skazany na 5,5 roku więzienia za handel narkotykami.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata