Luzztro - Warszawa

Moderator: Knajpa

• 64 / 2 / 0

Jesli mowa o klubie obok narodowego to z tego co slyszalem to klub zalozony przez bylych milicjantow i policjantow wiec swoim nie beda robic kolo piura bo :hug: to jedna rodzina
  • 64 / 2 / 0

:nuts: Na przeciwko Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.
Teraz dobrze .

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Jedna rządowa instytucja w walce z uzależnieniami

Stworzenie nowej instytucji, która będzie prowadziła działalność w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów związanych z uzależnieniami zakłada projekt noweli ustawy o zdrowiu publicznym, który trafił do wykazu prac legislacyjnych. Ma to być Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.
  • 4 / / 0

Ktos ma ochote sie wybrac w najblizszym czasie?
  • 858 / 95 / 0

ja mam ochotę i co z tego :P
  • 587 / 45 / 0

Uwazajcie na nowego ziomka w kiblach - chodzi za ludzmi, patrzy im na rece, wygania z piwnicy - wszystko na maxa agresywnie. Lepiej w ogole z nim nie gadac, o nic go nie pytac, a z kibla korzystac wylacznie dla zaspokojenia potrzeb fizjologicznych.
  • 3 / / 0

THC Luzztro w tygodniu, jak i w weekendy to potęga! Mój ulubiony stołeczny klub, w którym czuję się w pełni swobodnie! ;)
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata