Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1617 Strona 162 z 162
Rejestracja: 2018
  • 17 / / 0


podkreca faze faktycznie jednak tak troche jakby ją zbijało, ciekawi mnie co by sie moglo stac po jebnieciu soczystego wiaderka
Rejestracja: 2014
  • 300 / 16 / 0


Z innej beczki. Przyjąłem na rejwie ostatnio 25 mg mipro w pomarańczowym grzybku i koło 15 mg 2-cb w żółtej myszce na podkładzie z 70 mg MXP. Bardzo dobry miks to był. Nie uświadczylem bl, ale też tańczyłem non stop więc może to kwestia tego. Po trzech godzinach dorzuta 70 mg MXP. Wizualnie słabo, ale w głowie robotę zrobiło. Powtórzę to na podwójnej dawce myszek w dzień i tu spodziewam się wizualnego rozpierdolu.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

(Nie)zaskakujący efekt legalizacji „rekreacyjnej” marihuany

Autorzy badania przeanalizowali, jak zmiany w statusie prawnym marihuany w poszczególnych regionach i stanach USA w ciągu ostatnich dwóch dekad wpłynęły na śmiertelność.
Rejestracja: 2018
  • 999 / 133 / 0


miprocyna i 2C - B to generalnie powinien być dobry mix, co prawda 2C - B trochę dłużej działa, ale przy odpowiedniej synchronizacji peaki powinny się super nałożyć. Homipt w mixach daje unikatowe wizuale, po 100 mcg 1P i 30 mg miprocyny miałem OEVy całkiem podobne do tych po DMT. Z MDMA to już w ogóle jest wizualny rozpierdol. miprocyna solo daje takie ciekawe zaginanie obrazu, ale krótko działa. Mixy mogą przedłużyć jej działanie i właśnie te unikalne OEVy.
Rejestracja: 2018
  • 126 / 16 / 0


Jak się skomponuje 2cb z emką? Ja nie lubię MDMA za bardzo, ale ziomek wrzucił pikse na emce i nagle zamarzło mu się 2cb, ale nie wiem czy to bezpieczne dla niego
Rejestracja: 2017
  • 265 / 43 / 0


@_bonnie hmm odradzam może byc za grubo , zreszta szkoda marnowac faze emowa :)
Rejestracja: 2019
  • 102 / 28 / 0


@_bonnie

Dobry miks. Jeden z ciekawszych.
2C-B wrzucane po emce.
Ziomkowi nic nie będzie, jak jest zdrowy.
Rejestracja: 2018
  • 999 / 133 / 0


Idealny mix imprezowy jak dla mnie, lekka niezwykle euforyczna psychodela, spoko na koncerty czy wixapole. Ale najlepszy mix z MDMA imo to homipt flipping.
Posty: 1617 Strona 162 z 162
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość