Metkatynon - Przepis w 15 minut w 10 krokach

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 673 / 253 / 0

Robiłem wczoraj kota tym sposobem w celach testowych i trochę się zawiodłem. Kot wyszedł żółty i klepał też jakoś tak dziwnie. Gdy robię metodą na zimno wszystko jest ok - kotek wychodzi przezroczysty jak woda i klepie pierwszorzędnie. Pewnie coś zjebałem, ale co?
  • 2 / / 0

Witam czy ma ktoś dokładny przepis na zrobienie metkata do wciagania czy do palenia ? Chodzi by stał się substancją stałą.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

USA: odkryto 600-metrowy tunel na granicy z Meksykiem

Amerykańskie organy ścigania odkryły 600-metrowy tunel przemytników prowadzący od granicy z Meksykiem do miasta San Diego i zatrzymały narkotyki o wartości prawie 30 milionów dolarów, poinformowano w komunikacie prasowym opublikowanym na stronie internetowej policji imigracyjnej i celnej USA.
  • 868 / 134 / 1

03 maja 2019Bombaszczanin pisze:
Witam czy ma ktoś dokładny przepis na zrobienie metkata do wciagania czy do palenia ? Chodzi by stał się substancją stałą.
oczywiście
  • 208 / 45 / 0

Bradzo zgrabnie wyszedł mi właśnie kot z tego przepisu. Lepiej niż kiedykolwiek z tego dłuższego, na zimno. Co prawda spieprzyłem kilka rzeczy, bo ostatnio kota waliłem z rok temu. Na przykład kupiłem sudafed zamiast acataru i musiałem się męczyć z otoczkami/gorszą filtracją, zapomniałem kupić 20ml pompkę i musiałem filtrofać sudafedowy syf przez 5ml (najlepszy wycisk dłoni od lat xD), ale poza tym wszystko zgrabnie, 3,5ml praktycznie przezroczystego płynu, trafione dopiero za 3 razem, ale nie poszło pod skórę, więc luzik (swoją drogą, nie wiem czy to tylko moje przyzwyczajenie, ale 0,6mm o wiele ciężej i boleśniej mi było strzelać niż 0,45mm.) Aż zastanowiłem się czy warto korzystać z 0,6tek do kota
  • 868 / 134 / 1

09 czerwca 2019picabia pisze:
Bradzo zgrabnie wyszedł mi właśnie kot z tego przepisu. Lepiej niż kiedykolwiek z tego dłuższego, na zimno. Co prawda spieprzyłem kilka rzeczy, bo ostatnio kota waliłem z rok temu. Na przykład kupiłem sudafed zamiast acataru i musiałem się męczyć z otoczkami/gorszą filtracją, zapomniałem kupić 20ml pompkę i musiałem filtrofać sudafedowy syf przez 5ml (najlepszy wycisk dłoni od lat xD), ale poza tym wszystko zgrabnie, 3,5ml praktycznie przezroczystego płynu, trafione dopiero za 3 razem, ale nie poszło pod skórę, więc luzik (swoją drogą, nie wiem czy to tylko moje przyzwyczajenie, ale 0,6mm o wiele ciężej i boleśniej mi było strzelać niż 0,45mm.) Aż zastanowiłem się czy warto korzystać z 0,6tek do kota
lepiej tzn jak?

kot robiony na zimno = większa wydajnośc ... więc ziomuś w czym jest lepsza SZYBSZA METODA na ciepło? prócz ... krótszego czasu trwania reakcji... bo z wydajnością to ma nie wiele wspólnego.

nie ma to jak bania z metkatynonu / pseudoefki i benzaldehydu ...
  • 303 / 27 / 0

@duchpl Co sie dziwisz jak teraz to nawet kupują jakieś brudne sorty "euforyków", chałupniczymi metodami oczyszczają to acetonem lub innym rozpuszczalnikiem i się cieszą, że ich klepie... ale ten aceton ich "klepie" a dokładniej to wywołuje w organiźmie zatrucie nazywane przez niektórych klepaniem.
Niektórzy lubią kombinować.
  • 137 / 41 / 0

@Up

Co Ty za farmazony siejesz.
Substancja dobrze oczyszczona bezwodnym acetonem, procentowo jest o wiele lepsza niżeli syf z ulicy.
Nie wiem co u Was "na dzielni klepie", ale nie oczerniaj osób próbujących oczyścić otrzymane substancje, ponieważ jest to jak najbardziej racjonalne.
Jak dla mnie, podstawą powinien być test substancji odczynnikami, oczyszczanie i redukcja szkód.

Przekaż na dzielni, że aceton należy odpowiednio odparować.
  • 868 / 134 / 1

18 czerwca 2019MaSaLa pisze:
@duchpl Co sie dziwisz jak teraz to nawet kupują jakieś brudne sorty "euforyków", chałupniczymi metodami oczyszczają to acetonem lub innym rozpuszczalnikiem i się cieszą, że ich klepie... ale ten aceton ich "klepie" a dokładniej to wywołuje w organiźmie zatrucie nazywane przez niektórych klepaniem.
Niektórzy lubią kombinować.
cóż ja mogę dodać...

swoja drogą się ludzie dziwią dlaczego nie ma tu INNYCH syntez metkatynonu...
Jeżeli metoda DOMOWA z octem i nadmanganianem jest za trudna ... no cóż... nikt nie pomyślał, że metodą z perhydrolem można się dosłownie zabić przy źle skopanej JEDNEJ syntezie?

pozdrawiam ćpuny / pozdrawia ćpun
  • 4295 / 647 / 22

Ja robię w 15 minut w warunkach polowych.
Mieszczę się w czasie.
I zawsze wychodzi kozak.
  • 1794 / 149 / 0

19 czerwca 2019DuchPL pisze:
nikt nie pomyślał, że metodą z perhydrolem można się dosłownie zabić przy źle skopanej JEDNEJ syntezie?
Sporo debili poprzekręcało się waląc w kabel nieprzefiltrowany metkat i jakoś to ludzi nie odstrasza. Może w końcu podasz ten swój supertajny przepis? Wydaje mi się że większość ludzi jednak to pije.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 806 uczestników Wejdź na czata